REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (11 24–30 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Antradienį turintiems partnerį bendravimas su juo kiek slėgs. Tai – vis dėl sprendimo, kurį privalėsite priimti dėl bendrų finansų. Tikėtina, pavyks dėl to susitarti. Nors jums ir nepatiks kalbėtis šia tema, atrodo, išvengti jos nepavyks. Tai yra būtinybė. Vienišiai ketvirtadienį gali sutikti žmogų, kuris užgniauš jiems kvapą. Tądien tikėkitės netikėtų dalykų.

Tauras. Savaitės pradžioje jūsų laukia rimtas pokalbis su išrinktuoju ar išrinktąja. Galite nuspręsti keisti santykių kryptį. Galbūt nutarsite skirtis, o gal kaip tik sustiprinsite ryšį, nuspręsdami įsipareigoti. Bet kuriuo atveju, jus slėgs atsakomybė už kiekvieną žodį, kurį ketinate ištarti. Laimei, nuo savaitės vidurio atmosfera taisysis, mažės spaudimo, romantika įsigalės. Vienišiai gali pajausti netikėtą dvasinį artumą naujai sutiktam žmogui, o įsipareigojusiems kils noras su mylimuoju užsidaryti namuose ir užsiimti maloniais reikalais.

Dvyniai. Vis dar mėgaujatės teigiama Veneros įtaka jūsų santykiams. Šios savaitės viduryje meilės planeta dar susitiks su Uranu, todėl asmeniniame gyvenime tikėkitės teigiamo šoko. Laimei, tokio supurtymo, kuris stumtelėtų reikalus į priekį, ir laukėte. Jei esate įsipareigoję, nuo jūsų su partneriu į šalis lėks žiežirbos. Visai kaip santykių pradžioje. Jei esate vieniši, būtinai nueikite į vakarėlį ar renginį. Sulauksite daug dėmesio, nes šiuo metu jums neįmanoma atsispirti.

Vėžys. Jei savaitei prasidėjus teks gvildenti pareigos ir įsipareigojimo temą santykiuose, bus nelengva. Neseniai ėmusiems bendrauti nepalankiai susiklosčiusios aplinkybės vis trukdys susitikti. Galimas pokalbis su juo ar ja, kuris jus nuliūdins. Vienišiams reikėtų atidžiau stebėti įvykius, kurie nutiks darbe, apie trečiadienį. Kai kas iš jūsų aplinkos gali patraukti jūsų akį.

REKLAMA

Liūtas. Šią savaitę jums seksis meilėje, galite tuo neabejoti. Savaitės viduryje netikėtai sutiksite asmenį, kuris privers sparčiau plakti jūsų širdį. Šis žmogus bus išskirtinės išvaizdos ar pasižymės unikaliu gyvenimo būdu. Jus labiausiai trauks jo ar jos ekscentriškumas, kitoniškumas. Jei turite porą, galbūt su partneriu spontaniškai nuspręsite kur paatostogauti ar patyrinėti kitas kultūras, esančias arčiau namų. Šią savaitę reikėtų vengti lemiamų sprendimų dėl bendrų finansų. Jei nepavyks išsisukti, bent jau nedarykite to sekmadienį.

Mergelė. Kažkas iš bendros aplinkos jums ir partneriui turi siurprizą. Būtinai priimkite bet kokį kvietimą dalyvauti draugų ar šeimos narių įvykyje, dideliame ar mažame renginyje. Kartu leisdami laiką su artimaisiais iš to dar turėsite kažkokios naudos. O galbūt su partneriu sulauksite patvirtinimo dėl paskolos ar nutarsite galiausiai skirti lėšų būsto remontui. Vis dar esate vieniši? Artimas giminaitis gali jus supažinti su įdomiu žmogumi. Būkite atviri pasiūlymams.

Svarstyklės. Labiausiai jus šią savaitę jaudins ir įkvėps pokalbiai su mylimu žmogumi. Šnekėsitės neįprastomis temomis, o tai, žinoma, audrins vaizduotę. Jeigu dar nežinojote, smegenys yra viena didžiausių erogeninių zonų. Tiems, kuriems šią savaitę reikės su partneriu priimti kokį nors sprendimą, iki trečiadienio greičiausiai pavyks tai padaryti. Savaitės vidurys bus puikus laikas pasirašinėti sutartis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA