REKLAMA

Savaitės diena ir charakteris

REKLAMA

Ką galima sužinoti iš septynių savaitės dienų ir septynių jas valdančių planetų? Jei dar nežinojote, kiekvienas dangaus kūnas savaip veikia jo globojamą dieną gimusius žmones.

Iš senų kalendorių arba tėvų sužinokite, kurią savaitės dieną gimėte. Visai įdomu patyrinėti ir kitų, jums svarbių žmonių, gimimo laiką ir kaip juos veikia viena iš septynių savaitės dienų planetų.

Savaitės dienos ir planetos

Pirmadienis. Šią dieną gimusius stipriai veikia Mėnulis. Jie paprastai būna kūrybingi, išradingi, labai jautrūs ir romantiški. Pirmadienukai gali būti labai permainingi, jų nuotaikos dažnai kinta. Čia jie būna laimingi, čia jau paniurę, tai verda nuo energijos pertekliaus, tai panyra į apatiją.

Pirmadienį gimę vyrai ir moterys aplinkiniams atrodo labai patrauklūs, paslaptingi, žavūs, meilūs, emocingi. Paprastai jie intuityviai žino, kaip tapti pastebimais, kaip pasiekti, ko nori, pateikti savo idėjas ir sumanymus. Jiems tinka darbas komunikacijos srityje, žiniasklaidoje, taip pat – pedagoginė veikla.

REKLAMA

Antradienis. Gimusieji raudonosios planetos globojamą dieną moka kontroliuoti jausmus, yra labai ryžtingi. Šios savybės jiems padeda tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime. Marsas yra ne tik veiksmo, energijos, seksualinio potraukio, bet karo ir pykčio planeta. O supykti gali antradienį gimę žmonės staiga ir audringai. Jie taip pat geba ilgai kaupti nuoskaudas ir vieną dieną tiesiog sprogti, ištaškyti viską, nušluoti lyg cunamis.

Šie žmonės tikrai nedaro to sąmoningai, bet patys turėtų žinoti šią savybę – polinkį kaupti savyje neigiamus dalykus, todėl privalo išmokti laiku ir neskausmingai jų atsikratyti. Antradienukai geba įsipareigoti, yra pastovūs, lojalūs, ištikimi. Paprastai Marso apdovanotieji pasižymi stipria fizine sveikata, lanksčiu, judriu kūnu. Jiems tinka dirbti fizinį darbą. Jei pasirenka kitą profesiją, būtinai turi aktyviai sportuoti, kad atsikratytų energijos pertekliaus. Meilėje jie yra prieraišūs, bet gana šalti.

Trečiadienis. Merkurijaus, arba komunikacijos, planeta trečiadienį gimusius apdovanoja protu, išmintingomis idėjomis ir gebėjimu bendrauti. Šiomis savybėmis jie geba tinkamai pasinaudoti gyvenime, siekdami tikslų. Iš pažiūros Trečiadienukai atrodo šalti ir beatodairiškai siekiantys tikslų. Šiaip jie yra geraširdžiai, tik pernelyg tiesūs, mėgsta išrėžti į akis, ką galvoja. Jie turi nedaug, bet tikrų draugų.

Kartais jie mėgsta pasivaržyti, ne dėl prizų ar siurprizų, o kad įrodytų, ką sugeba, kokie puikūs jie yra. Trečiadienukai moka rūpintis kūnu ir intelektu, sportuoja ir lavina protą intelektualia veikla. Partnerius stengiasi apžavėti protu, o ne išvaizda. Šiaip jie yra rimti, patikimi partneriai tiek darbe, tiek gyvenime.

Ketvirtadienis. Šią savaitę gimusius globoja įtakingasis Jupiteris. Ketvirtadienukai yra linksmi, laimingi, džiugūs, optimistiški, kartais net per daug. Dėl pernelyg gero situacijos ar žmonių vertinimo ar pervertinimo ir padaro klaidų gyvenime.  Kartais jų optimizmas tėra iliuzija, nes stengiasi žmonėse ir aplinkybėse matyti tik gerąją pusę.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA