REKLAMA

Kas bendro tarp sekso ir abėcėlės?

REKLAMA

Dabar galėsite dar labiau kaltinti tėvus už jums suteiktą vardą. O gal tai paskatins jį galiausiai pasikeisti?

Jei rimtai, duotas vardas, kaip teigia numerologai, atskleidžia mūsų prigimtinį seksualumą. Dėl įdomumo galima pasitikrinti, ką mums sako ne tik vardo, bet ir pavardės raidė.

Kaip inicialai atskleidžia mūsų kūniškumą, geidulingumą, kaip susitvarkome su savo seksualiniais poreikiais, kaip elgiamės su priešinga lytimi, kas mums svarbu intymiame gyvenime ir kiek jo mėgstame viešinti? Tereikia pasitikrinti raides…

Nuo A iki Ž

Raidė A. Bendrai paėmus, tokie žmonės nemėgsta ilgai flirtuoti ir asistuoti. Jie dažniausiai eina tiesiai prie reikalo. Juos traukia iš pažiūros nedrąsūs ir kuklūs asmenys. Tokie jaudina ir kursto aistrą. A raide prasidedančio vardo ir pavardės savininkai yra labai kūniški, jie mėgaujasi partnerio kūnu. Jiems labiau rūpi ne romantika, o aistra, magiška kūnų trauka, tačiau porą renkasi iš meilės.

REKLAMA

Raidė B. Žmonės, kurių pirmoji vardo raidė yra B, yra labai jautrūs, nemėgstantys atskleisti intymių dalykų apie save. Jiems patinka romantika ir atidūs, asistuoti mėgstantys partneriai. Šiems asmenims patinka dalyti dovanas ir jas gauti. Jie gali nesimylėti, tai bus jų auka ant meilės ir ištikimybės aukuro, kai to reikalaus susiklosčiusios aplinkybės. Jei myli, negaili laiko ir jėgų, kad sukurtų malonią aplinką, paruoštų vakarienę ir kiekvienu žodžiu ar gestu parodytų, kaip vertina mylimą žmogų ir jo geidžia.

Raidės C, Č. Jie būna labai atsidavę partneriui. Šiems žmonėms svarbu partneriui būti ne tik meilužiu, bet ir draugu, kuriuo galima pasitikėti. Tie, kurių vardas prasideda C arba Č raidėmis, turi pasitikėti žmogumi, kad su juo suartėtų. Šis turi priimti juos tokius, kokie yra. Paprastai jie mėgsta mylėtis, bet jei jaučiasi nevertinami ir nebranginami, gali tiesiog pabėgti. Be artumo jiems nėra intymumo.

Raidė D. Juos traukia keisti, neįprasti dalykai sekse, intymiame gyvenime. Žmonės, kurių vardas ir pavardė prasideda D raide, yra aistringi meilužiai, kartais – pernelyg savininkiški ir pavydūs. Jiems patinka leistis į medžioklę ir užkariauti patikusį asmenį. Tol nenurimsta, kol pasiekia savo. Paprastai šie žmonės būna ištikimi, atviri ir patikimi partneriai.

Raidė E. Šie žmonės yra labai „protiški“, logiški. Jiems reikia pirma pakalbėti, apsikeisti mintimis ir idėjomis, prieš prisileidžiant kitą arčiau savęs. Jeigu negali susišnekėti su asmeniu, kuris juos traukia ar kuris jais domisi, artimesnis kontaktas vargiai įmanomas. Jiems tiesiog neįdomu, toks asmuo jų nejaudina. Žmonės, kurių vardas ar pavardė prasideda E, flirtą, žaidimą ir viliones mėgsta labiau nei patį seksą. Jiems svarbu, kad seksualinis partneris taptų jų draugu.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA