REKLAMA

Kas bendro tarp sekso ir abėcėlės?

REKLAMA

Raidė M. Šie žmonės myli laisvę, jie nori išbandyti viską, ką gyvenimas gali jiems pasiūlyti. Jie yra energingi, nenuvargstantys, gebantys patenkinti visus savo instinktus ir poreikius. Paprastai jie gyvenime turi daug partnerių ir šiaip juos dažnai supa daugybė žmonių. Tiems, kurių vardas arba pavardė prasideda raide M, reikia laiko, kol išsirenka tą, su kurio nori kurti kažką intymesnio, svarbesnio, rimtesnio.

Raidė N. Šie žmonės tarsi susilydo su mylimuoju, nori viskuo su juo dalytis. Kai užvaldo instinktai, juos sustabdyti sunku. Gali tapti nevaldomi ir elgtis spontaniškai, neapgalvotai, jei sužino apie mylimojo išdavystę. Žmonės, kurių vardas arba pavardė prasideda raide N, mėgsta eksperimentuoti ir įgyti patirties santykių viduje, su tuo pačiu partneriu, o ne ieškoti jaudinančių patirčių su kitais.

Raidė O. Vienu metu šie žmonės mėgsta užmegzti kelis santykius, nes meilėje siekia išbandyti viską. Jie yra labai emocingi, aistringi, kartais pernelyg savininkiški ir pavydūs. Didelę seksualinę energiją jie gali nukreipti kitiems – darbo ir profesiniams – tikslams. Kai myli ir jaučiasi mylimi, geba atsiverti partneriui, parodyti pačias geriausias savybes.

Raidė P. Paprastai šie žmonės, jei tik išdrįsta, garbina laisvą meilę. Juos traukia partnerio išvaizda. Ši net svarbiau už jo protą ir asmenines savybes. Mėgsta flirtuoti, vilioti. Su sekso partneriu šiems žmonėms, kurių vardas arba pavardė prasideda raide P, patinka išbandyti ką nors naujo.

Raidė R. Jie yra iš tų, kuriuos gali sujaudinti įdomus pokalbis su protingu pašnekovu. Smegenys yra pati aktyviausia jų erogeninė zona. Tiesa, išorė jiems svarbi, bet, pirmiausia,  juos patraukia žmogaus veidas. Šie asmenys yra labai seksualūs ir juslingi partneriai.

REKLAMA

Raidės S, Š. Šie žmonės mėgsta slėpti savo jausmus, ypač intymius. Iš tiesų jie yra labai jausmingi ir aistringi. Laisvai galėtų dalyvauti sekso maratonuose, jei tokius kas surengtų. Tačiau ne kiekvienam jie atsiskleidžia. Žmonės, kurių vardas arba pavardė prasideda raidėmis S arba Š, turi pasitikėti partneriu, tik tada prisileidžia jį ar ją arčiau.

Raidė T. Tikriausiai jie yra vieni aistringiausių žmonių žemėje. Pažiūrėjus į juos, to nepasakytum. Paprastai jie atrodo tylūs, kuklūs, nedrąsūs, bet santykiuose yra labai atidūs ir romantiški partneriai. Jie geba surengti romantišką vakarienę, suorganizuoti netikėtą išvyką ar kitaip maloniai nustebinti. Įsimyli nelengvai, bet kai jau įkrenta į meilę, tai iki ausų. Dažnai idealizuoja partnerį.

Raidės U, Ū. Jeigu šie žmonės nebūna įsimylėję konkretaus žmogaus, jie tiesiog apdalija meile aplinkinius. Tai yra dosnūs ir mėgstantys dalytis žmonės, jeigu sukuria pozityvų ryšį ir turi juos palaikantį partnerį. Intymiame gyvenime jie yra seksualūs, visiškai atsiduodantys akimirkai, mokantys patenkinti ir atliepti mylimojo poreikius. Kad ir kokie nuostabūs būtų poroje, jie vis dėlto mėgsta laisvę ir nuotykius.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.