REKLAMA

Zodiako spalvos ir charakterio atspalviai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Sužinokite, kaip spalvos išryškina Zodiako ženklų būdą.

Tyrinėkite, skaitinėkite, gal ką įdomaus sau atrasite? Taip nuspalvinsite savo ir kitų kasdienybę. O gal ir geriau pasijausite?

Testas

Pažiūrėkite į nuotrauką ir pagalvokite, kuri iš spalvų labiausiai jus atspindi, o jūsų pažįstamus ar mylimus žmones?

REKLAMA

Zodiako spalvos

Dabar užmeskite akį, kokiems Zodiako ženklams kurios spalvos priskiriamos.

Avino – raudona, oranžinė, geltona.

Tauro –  žalia, purpurinė ir rožinė.

Dvynių –  geltona, žydra (turkio), balta.

Vėžio –  alyvinė, violetinė, žalia, sidabrinė (pilka).

Liūto –  geltona, oranžinė, auksinė.

Mergelės –  ruda, žalia, smėlio.

Svarstyklių – mėlyna, žalia.

Skorpiono –  fuksijos (ciklameno), purpurinė, bordo, auksinė, oranžinė, juoda.

Šaulio –  ryškiai mėlyna (karališka), tamsiai raudona, tamsiai geltona.

Ožiaragio –  garstyčių geltonumo, ruda, tamsiai raudona.

Vandenio –  balta, žydra, sidabrinė.

Žuvų –  tamsiai žalia, žydra, balta, mėlyna.

Spalvų psichologija

Kiekviena jų turi savitą charakterį. Tam tikrą spalvą mėgstančiam žmogui nesąmoningai priskiriame vienas ar kitas savybes. Įmanomas ir atvirkščias poveikis. Jei norite įgyti tam tikrų savybių, pamėginkite prisijaukinti jums reikalingą spalvą drabužiuose, aksesuaruose ar interjere.

Ruda. Rimtas žmogus, diplomatiškas, ramus, santūrus, vengia pertekliaus visose gyvenimo srityse ir dalykuose. Ryžtingas ir praktiškas. Nesugeba judėti pirmyn, jei iškart negauna, ko nori. Tada tampa agresyvus. Paprastai rudos spalvos asmuo yra uždaras, mėgsta leisti laiką vienumoje, gamtoje. Jam sunku priimti atstūmimą meilėje.

Raudona. Turi lyderio savybių, todėl visai tikėtina, kad taps ar jau yra kompanijos, komandos vadovas. Raudonos spalvos žmonės yra labai stiprūs ir drąsūs. Jie taip pat pasižymi didele energija ir entuziazmu, kuriuo apžavi aplinkinius. Raudonos mylėtojo galva nuolatos užkimšta idėjomis, nesvarbu, kad ne visos jų gali būti įgyvendintos. Raudonieji žmonės yra gana egocentriški, meilėje greitai susižavi, greitai gali ir prarasti susidomėjimą.

Oranžinė. Vienu metu oranžinės spalvos žmonės gali vykdyti daugybę projektų, nes domisi labai įvairiais dalykais. Jie turi pakankamai energijos ir aistros, kad visiems jų užtektų laiko. Oranžiniai žmonės yra labai draugiški, šilti. Jiems svarbu suvokti, kad aplink juos yra ir kitų asmenų, prie kurių reikia kartais prisiderinti. Oranžinės mylėtojai gali drastiškai keisti gyvenimo kryptį.

Geltona. Tai – gana išskirtiniai žmonės. Jiems svarbu, kad aplinkiniai tokiais juos ir laikytų. Saulės spalvą mėgstantieji yra optimistiški, linksmi, mėgsta leisti laiką kompanijoje. Meilėje gali būti gana paviršutiniški. Geltonos spalvos žmonės pasižymi dideliu kūrybingumu, bet jiems gali būti sunku kūrybines idėjas realizuoti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA