REKLAMA

Gera žinia: laimė grįžta

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Tamsusis laikas jau praėjo, iškrito pirmasis sniegas ir tapo šviesiau. Tiek aplink mus, tiek mūsų viduje.

Akyse prašviesės ir dėl palankiai išsidėsčiusių žvaigždžių. Trys planetos – Saulė, Merkurijus ir Venera – pasistengs sugrąžinti laimę į mūsų gyvenimą.

Saulė yra tarsi mūsų tėvas Visatoje (daugelyje kultūrų saulė yra vyriškos giminės, o mėnulis – moteriškos, priešingai nei lietuviškoje), jis saugo mūsų gyvenimą. Merkurijus globoja mūsų mintis, o Venera – jausmus, įkvepia meilę.

Saulė padeda mūsų asmenybei spindėti, leidžia veikti savarankiškai, būti atviriems pasauliui. Tada jaučiamės gerai, palankiai žvelgiame į aplinkinius, gyvenimas nebeatrodo niūrus ir sunkus. Tarsi atgyja mūsų vidiniai laimės šaltiniai, vėl džiaugiamės pasauliu.

REKLAMA

Merkurijus padeda mums plėsti horizontus. Įkvepia pažinti naujus dalykus, domėtis naujovėmis. Jo veikiami jaučiamės tvirčiau, labiau pasitikintys savimi ir savo žiniomis, gebėjimais, žinome savo vertę. Dabar mums nereikia patvirtinimo iš išorės, kad esame vertingi.

Venera Šaulyje pažadina mumyse išdidumą, nepriklausomybę, išskirtinumo jausmą. Ši planeta skatina idealizmą, mūsų idealistinį nusiteikimą.

Taigi visos trys palankiai mums išsidėliojusios planetos padeda žingsniuoti link sėkmės. Suteikia drąsos, jei kam jos pastaruoju metu trūko. Jų dėka vėl galime ir norime džiaugtis.

AVINAS

Dabar jaučiatės lyg naujai gimę, atsigavę, vėl norite džiaugtis gyvenimu.

Saulės įtaka. Ši pažadino jūsų spontaniškumą ir gebėjimą džiaugtis. Tiesiai šviesiai einate prie reikalo, kimbate į darbus. Labai gerai būtų, jei juos atliktumėte su kitais žmonėmis. Dabar daugiau pasieksite veikdami kartu. Tiek šeimoje, tiek darbe.

Veneros įtaka. Jus meilės planeta šiuo metu veikia itin stipriai. Atgavote pasitikėjimą savimi, netgi pats negalite savimi atsigrožėti. Spontaniškas susižavėjimas įtrauks jus į nuotykį. Svarbu, kad suvoktumėte, ką darote. Pagunda bus labai didelė.

Merkurijaus įtaka. Šis jus veikia labai stipriai. Turėsite galimybę uždirbti nemažai pinigų. Bet apsispręsti privalėsite greitai, ilgalaikis ir kruopštus planavimas šiuo metu nepadės. Be to, ir patiems gali kilti gerų idėjų, kurios atvers pinigų šaltinį. Per daug negalvokite, darykite tai, kas jums labiausiai patinka. Taip daugiau laimėsite.

TAURAS

Jaučiatės atsipalaidavę, atsikratę rūpesčių, linksmi. Šiuo metu finansiniai reikalai nekelia jums baimės. Aplink save buriate žmones, su kuriais malonu bendrauti. Gyvenimas atrodo geresnis. Nors trys planetos jūsų ir neveikia tiesiogiai, palankius jų virpesius jau pajautėte.

Saulės įtaka. Silpna. Jaučiatės pakylėti, kai būnate apsupti draugų. Tai suteikia jums pasitikėjimo savimi. Pastaruoju metu jums jo trūko. Sugrįžęs pasitikėjimas savo jėgomis padės jums įgyvendinti tai, apie ką seniai svajojote.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA