REKLAMA

Gruodžio mėnesio horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Gruodžio mėnuo visiems Zodiako ženklams bus kupinas įvykių. Bendra atmosfera – gana įtempta ir emocinga.

Metų pabaiga bus visai netinkama naujiems projektams pradėti. Geriausia dabar atsikvėpti ir pasistengti užbaigti visus nebaigtus darbus, kad kitus metus galėtumėte pradėti nuo švaraus lapo.

Gruodis bus labai palankus metas pašlijusiems santykiams sureguliuoti, susitaikyti su priešais, prisiminti senus draugus ir naujoms pažintims megzti.

Šventinės nuotaikos skatins išlaidauti, tačiau daugumai Zodiako ženklų derėtų išlaidas iš anksto kruopščiai planuoti ir pataupyti pinigus kitiems metams.

REKLAMA

AVINAS

Gruodžio mėnesį Avinas skrajos padebesiais. Jis trokš pasakiškų ir stebuklingų dalykų. Deja, žvaigždės jam pataria nusileisti ant žemės, nes 2014 metų pabaigoje jam grės rimti rūpesčiai ir problemos, kurias reikės nedelsiant spręsti. Tiesa, gruodžio mėnesio bus negalima pavadinti nesėkmingu Avinui, nes jo laukia ir nemažai malonių dalykų.

Pirmąją mėnesio pusę geriau skirti seniai vilkinamiems ir ilgai atidėliotiems reikalams. Jei sugebės užbaigti visus senus užsigulėjusius darbus, Avinui pavyks per paskutiniąsias dvi savaites gerai atsipūsti ir įvertinti metų balansą. Gruodžio pradžia bus tinkama sąskaitoms suvesti ir kitų metų planams kurti.

Santykiai su kitais žmonėmis klostysis puikiai kaip niekada, netrūks supratimo. Mėnesio pradžioje ims pildytis slapčiausios Avino svajonės. Aplinkiniai žmonės jaus jam simpatiją, tačiau mėnesio pabaigoje atsitiks nenumatytų dalykų. Santykiai su žmonėmis ims gesti tarsi be jokios priežasties. Galimi aršūs konfliktai ir net išsiskyrimai.

TAURAS

Žiemos pradžioje Tauras bus pakilios nuotaikos. Jis galės džiaugtis pasiektais rezultatais ir didžiuotis savimi. Jo reikalai klostysis gerai, todėl ir džiaugsmui jis turės pagrindo. Ypač tai liečia profesinę Tauro veiklą. Metų pabaigoje jis įsitaisys patikimą verslo partnerį ir bendražygį, kuris padės išspręsti daug sunkių klausimų, susijusių su derybomis ir sutarčių sudarymu.

Jo santykiai su artimaisiais ims palaipsniui gerėti, dauguma konfliktų išsispręs savaime ir užsimirš.

Daugiau dėmesio pareikalaus santykiai su šeimos nariais, kurie bus nepatenkinti Tauro užimtumu darbe. Kalėdinės šventės suartins jį su brangiais žmonėmis. Tauras su malonumu bendraus su jais ir skirs jiems savo laisvalaikį.

DVYNIAI

Gruodžio mėnuo Dvyniams bus sudėtingas. Kad pasiektų trokštamų rezultatų, jie bus priversti tartis su geriau išmanančiais ir neskubėti priimti savarankiškų sprendimų. Jiems labai pravers patikimi partneriai ir globėjai.

Dvyniams patartina vengti spontaniškų ir neapgalvotų poelgių. Kiekvienas veiksmas turi būti iš anksto suplanuotas. Kitaip yra rizika atsidurti sunkioje padėtyje. Jeigu jie elgsis apdairiai ir išmintingai, galės tikėtis karjeros poslinkių ir atpildo už pasiektus laimėjimus.

Dvynių santykiai šeimoje klostysis ne taip gerai, kaip jie norėtų. Vienas po kito kils konfliktai ir barniai dėl trinties atsiradusios tarp partnerių. Artimieji bus nepatenkinti Dvynių užimtumu darbe ir dėmesio šeimai stoka. Dvyniams reikia sąmoningai stengtis skirti kuo daugiau laisvalaikio artimiesiems, kad santykiai šeimoje stabilizuotųsi, taptų šiltesni ir darnesni.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA