REKLAMA

Gruodžio prognozė Rytų Zodiako ženklams

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Besibaigiant metams, streso lygis kils. Paskutinį mėnesį reikės pabaigti numatytus darbus. Kad nepasirodytų per mažai, tarp senų užduočių įsimaišys naujų idėjų ir projektų.

Todėl natūralu, gruodį daugelis bus persidirbę, pavargę ir prastos nuotaikos. Ją gadins pradėti ir niekaip nepabaigiami darbai. Aiškintis padėtį, keistis nuomonėmis bus palanku, nes rezultatas, pasiektos išvados, bus naudingos abiem pusėms.

Šiuo metu svarbu nusistatyti prioritetus, kas mums yra svarbiausia, ir į juos sutelkti dėmesį. Labai svarbu gruodį iš akių nepaleisti moralinio kompaso, rūpintis ne tik savo kailiu, bet ir aplinkiniais.

Žiurkė
Paskutinis šuolis

REKLAMA

Metų pabaigoje Žiurkės ženklo atstovams žvaigždės bus palankios. Jie šiemet išgyvens dar vieną kūrybingą ir aktyvų etapą. Gruodį Žiurkės ženklo atstovams patariama neprarasti kontakto su realiu pasauliu, kad ir kokios nerealios idėjos juos užvaldytų ir kaip rankos niežtėtų veikti. Svarbu, kad patys gerai jaustumėtės, patiktų, ką darote, ir laikytumėtės duotų pažadų.

Jautis
Neutralitetas

Gimusiems po Jaučio ženklu gruodį priešpriešinis vėjas pūs tiesiai į veidą. Dabar jie turės įrodyti tvirtybę ir neimti visko, kas nutiks, giliai į širdį. Nors žodžiai ir bus skirti jums, bet nepriimkite jų asmeniškai. Jei teks daryti svarbius sprendimus, pasikliaukite mylimais ir artimais žmonėmis. Patarimas: atsisakykite gruodį visko nereikalingo, kas jus tempia žemyn ir skandina, taip į Naujuosius įžengsite šviesesne galva ir lengvesne širdimi.

Tigras
Vis daugiau

Tiek daug gerų idėjų ir tiek mažai laiko! Štai kas labiausiai kankins Tigro metais gimusius. Viduje jie bus neramūs ir nepatenkinti, nes prieš jų akis rikiuosis galybė nebaigtų užduočių. Pripažinkite, dėl visko patys esate kalti, nes neteisingai planavote. Todėl apsispręskite dėl svarbiausių dalykų ir juos įgyvendinkite. Bent vieną, pačią svarbiausią užduotį. Taip sumažės vidinio jaudulio ir abejonių, todėl pasijausite geriau.

Kiškis
Audringa vaizduotė

Dauguma po Kiškio ženklu gimusiųjų gruodį bus susirūpinę ir kankinami įkyrių minčių. Dažniausiai – visiškai be jokio pagrindo, nes patys prisigalvos problemų. Geriausiai nuo to išsigydys, jei susitelks į darbus, kuriuos dabar gali atlikti. Kai esate užsiėmę, nėra kada prisigalvoti kliūčių. Verčiau pasiieškokite sveikų būdų atsipalaiduoti, atsikratyti šios nereikalingos naštos.

Drakonas
Teisingi dalykai

Geras mėnuo Drakonams, jei tik jie įsiklausys į save ir elgsis teisingai. Dabar Drakonai turėtų sulankstyti egoizmą ir padėti šalį, rūpintis kitų norais ir poreikiais. Meilės reikalai gali vėl gerokai įkaisti. Labai naudinga gruodį visą energiją skirti antrai pusei ir pasibuvimams dviese.

Gyvatė
Šalia

Gyvatės metais gimusieji turėtų labiau pasitikėti savimi ir savo nuomone, neleisti, kad aplinkiniai išvarytų juos iš proto su patarimais ir nurodymais. Jei šio ženklo atstovai dėl ko apsisprendė ar kuo tiki, tegu neleidžia kitiems reguliuoti, kada jie ką turėtų daryti. Tik patys geriausiai žinote, kiek jums laiko reikia apsispręsti. Širdies reikaluose privalote aiškiai ir garsiai išsakyti, kas jus jaudina. Kitas žmogus negali skaityti jūsų minčių.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA