REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (12 01–07 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Jūsų meilės gyvenimas gali atrodyti per geras, kad būtų tiesa. Trečiadienį su mylimu žmogumi suorganizuokite ypatingą susitikimą ar pasibuvimą dviese. Pasikalbėję sužinosite, kad su juo ar ja sieja dar daugiau dalykų, nei įsivaizdavote. Vis dar vieniši? Po trečiadienio iki pat kitų metų sausio 12 dienos turėsite galybę progų susipažinti per internetą ar draugus. Pasinaudokite visomis galimybėmis, kurios tik jums yra prieinamos.

Tauras. Jei esate vedę ar turite partnerį, su mylimuoju galėsite didžiuotis santykiais, kuriuos sukūrėte. Savaitės pradžioje vienam iš jūsų kils mintis atnaujinti santuokos įžadus ar prisiekti vienas kitam Dievo akivaizdoje, jei esate religingi. Trečiadienį su jums brangiu žmogumi leisite laiką su jo ar savo šeimos nariais, dalysitės teigiamomis emocijomis, kurias sukaupėte. Galbūt net išgirsite gerą žinią apie partnerio pajamų didėjimą. Ar gali būti geriau?

Dvyniai. Meilės planeta Venera vis dar keliauja jūsų astrologinio būsto Partnerystės sektoriumi ir padeda jums spręsti iškilusius sunkumus su partneriu. Pasirinkite pokalbiui trečiadienį, nes tądien Jupiteris padės jums susišnekėti ir atrasti konstruktyvų sprendimą. Pajausite gydančią žodžių galią. O gal širdį kaip balzamas užlies partnerio prisipažinimas, kad vis dar esate jo ar jos garbinimo objektas. Šeštadienį stos Mėnulio pilnatis jūsų ženkle. Visi jūsų jausmai bus aplinkiniams – kaip ant delno. Tame nėra nieko blogo. Kaip tik bus lengviau bendrauti.

Vėžys. Jausite dar didesnę motyvaciją siekti artimesnio ryšio su jums svarbiu žmogumi ar esamu partneriu. Trečiadienį seksualinę trauką ir potraukį valdantis Marsas teigiamai veiks jūsų ženklą. Iki pat kitų metų sausio 12 dienos suaktyvės jūsų intymus gyvenimas. Raudonoji planeta keliaus keistuolio Vandenio ženklu, todėl nesistebėkite, jei šiuo metu kils noras su jums artimu žmogumi įgyvendinti netikėčiausius erotinius scenarijus miegamajame.

REKLAMA

Liūtas. Iki pat gruodžio dešimtosios meilės planeta Venera rūpinsis jūsų romantiniais reikalais. Pasinaudokite šiuo palankiu laikotarpiu. Nuo trečiadienio Venera bus palankioje padėtyje su sėkmės planeta Jupiteriu (Veneros ir Jupiterio trinas), tai praplės ir dar padidins jūsų meilės dovanų krepšelį. Trečiadienis yra superinė diena planuoti meilės pasimatymą. Girdite, vienišiai? Nepražiopsokite. Kiti irgi gali pasinaudoti palankia data, skirdami pasimatymą ilgamečiam partneriui ir taip atgaivinti meilės ryšį.

Mergelė. Pirmadienį tikėkitės proveržio meilės gyvenime. Sugebėsite susidoroti net su blogiausiu scenarijumi ir su mylimuoju sulaukti laimingos pabaigos. Vienišiams nereikėtų raukytis, jei trečiadienį giminaitis suorganizuos jums aklą pasimatymą su savo pažįstamu ar draugu. Įsipareigojusieji tądien gali planuoti mylimajam malonią staigmeną.

Svarstyklės. Šią savaitę tikėkitės nuostabių žinių. Penktadienį seksualusis Marsas aktyvuos jūsų astrologinio būsto Tikros meilės ir malonumų sektorių. Čia pasiliks iki kitų metų sausio 12-osios. Šiuo laikotarpiu jūsų laukia žymiai aktyvesnis seksualinis gyvenimas. Jausite norą mėgautis gyvenimo teikiamais malonumais. Jie šiuo metu jums bus patys svarbiausi. Vienišiai gali patirti romantinį nuotykį su žmogumi, kuris yra ne jų skonio ar tipo. Tačiau ši patirtis bus tikrai jaudinanti, todėl verta nukrypti nuo įprasto kurso.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA