REKLAMA

2015 metų pinigai: kibkite, auksinės žuvelės!

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Taip ir norisi sakyti, kaip iš multfilmo vilkas, įmerkęs uodegą į eketę: „Kibkite, žuvelės, didelės ir mažos! “

Finansiniai klausimai dabar rūpi daug kam. Kas mūsų laukia kitais metais, kai bus įvestas euras?

Štai ką atskleidžia astrologai ir paaiškina, ką artėjančiais naujais metais mums žada žvaigždės. 

AVINAS 

REKLAMA

Avino finansiniai reikalai 2015 metais klostysis gana sėkmingai. Vis dėlto daug kas priklausys nuo planų, kuriuos jis svajoja įgyvendinti kitąmet. Žvaigždės pataria Avinui kaupti pinigus, neinvestuoti jų į jokias abejotinas įmones. 2015 metų pabaigoje Avinui pasitaikys šansas įsteigti nuosavą įmonę ar praplėsti savo verslą. Tada jam labai pravers santaupos.

Avinui būtina visus metus atsargiai skolintis pinigus. Sudarydamas kredito sutartį, jis turi skrupulingai išnagrinėti kiekvieną žodį, įsigilinti į kiekvieną punktą, kad neapsigautų. 2015 metų horoskopas atskleidžia, kad finansiniu atžvilgiu sėkmingiausi bus tie asmenys, kurie patikės savo pinigų tvarkymą ir buhalteriją artimam ir patikimam žmogui. Mat Avinas bus gana atsainus spręsdamas savo finansinius klausimus. Jam gali šauti į galvą idėja praturtėti iš azartinių žaidimų ar rizikingų investicijų. Surizikavęs jis gali patekti į didelę bėdą, iš kurios jo nesugebės ištraukti nei draugai, nei artimieji.

TAURAS

Šio ženklo finansinei sferai visus 2015-uosius metus grės permainos ir netikėti pavojai. Didžiąją metų dalį Taurui darys poveikį klastingasis Jupiteris. Jam be abejonės teks atkentėti už savo naivumą, jei sutiks kam nors paskolinti stambią sumą ar leisis įkalbamas susigundyti abejotinomis investicijomis, tapti nepatikimos firmos dalininku.

Taurui patartina ypač atsargiai elgtis su pinigais nuo pavasario vidurio iki rudens pradžios, kai jam grės didžiausias pavojus prarasti lėšas. Anksčiau jis visada sugebėdavo protingai tvarkyti savo pajamas, nešvaistyti beprasmiškoms pramogoms ir užgaidoms. Tauras linkęs verčiau pataupyti pinigus. Išleisti santaupas nekilnojamam turtui, kurį įsigyti seniai svajoja jo šeima, ar kapitaliniam būsto remontui Tauras galės, tačiau geriausiai jam seksis, jei tai padarys metų pradžioje ar rudenį.

DVYNIAI 

Finansiniai reikalai neduos ramybės Dvyniams visus 2015-uosius metus. Jiems nuolat trūks lėšų. Nuo metų pradžios Dvyniams vis atsiras netikėtų išlaidų. Aplinkybės susiklostys taip, kad jie bus priversti kėsintis į santaupas, kurios buvo laikomos neliečiamomis ir skirtomis juodai dienai.

Gaunamas atlyginimas jiems atrodys per menkas, tačiau Dvyniai bus nenusiteikę dirbti keliais etatais iki visiško jėgų išsekimo, kad pagerintų materialią padėtį. Deja, žvaigždės rekomenduoja Dvyniams 2015 metais intensyviai užsiimti rinkos tyrimais ir išanalizuoti visas įmanomas galimybes, kaip pasididinti pajamas. Jeigu jie susidomės investicijomis, prieš tai būtina konsultuotis su patikimais finansų specialistais.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA