REKLAMA

Astrologinis atsakas į dovanų galvosūkius

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Ką čia galvosūkiai? Tikri galvosopiai. Išrinkti dovaną artimam žmogui gal ir nėra sunku, jei atidžiai klausotės ir susirenkate reikiamas užuominas.

O kaip su kitais, su kuriais mažiau bendraujate, rečiau matotės, bet norisi pataikyti į dešimtuką, įteikti dovaną, nuo kurios sužibėtų akys?

Jums gali pasitarnauti astrologų patarimai. Zodiako ženklas šiek tiek užves ant kelio, pakoreguos jūsų pasirinkimą, jei „Facebooke“ nesurasite jokių netyčia paliktų nuorodų, padedančių „atspėti“ kalėdinius norus.

Avinas

REKLAMA

Ideali dovana Avino ženklo vyrui. Iš esmės šis yra gana praktiškas. Jam tinka dovana, susijusi su automobiliu, naudojamais prietaisais, priedais prie jų. Avino ženklo vyras nesurauks nosies, jei gaus dovanų naują švarką ar džinsus. Svarbu, kad šie būtų ryškiaspalviai. Jei šis sportuoja, tada tobulai pataikysite, jei atrasite ką tinkamo pagal jo mėgstamą sporto šaką ar užsiėmimą.

Ideali dovana Avino ženklo moteriai. Ši neniekins kvepalų, bet visai patiks ir drabužiai ar tam tikri aksesuarai. Svarbu, kad jie nebūtų pernelyg ekstravagantiški. Jei žinote šios moters skonį, galite dovanoti papuošalus, kaklo vėrinį ar auskarus, tik nepernelyg akį rėžiančius, poviškus.

Tauras

Ideali dovana Tauro ženklo vyrui. Gero vyno ar viskio butelis, kodėl ne?  Jei dar prie  jo pridėsite kokybišką, geros sudėties šaliką, o gal skoningą megztuką, bus puiki dovana. Tauro ženklo vyras dievina muziką. Padovanoję geidžiamą albumą, pataikysite į dešimtuką.

Ideali dovana Tauro ženklo moteriai. Ši irgi mėgstamos grupės ar atlikėjos plokštelę įvertins kaip ir to paties Zodiako vyras. Gera knyga niekada neįžeis Taurės, nors kitos gali susukti nosį – neasmeniška ir nemoteriška. Jei mėgsta gaminti, tiks populiari gaminimo knyga arba kvietimas į valgio ruošimo kursus. Tauro ženklo moteris apsidžiaugs kokybišku, švelniai prie odos priglundančiu kašmyro šaliu, šilko skarele ar tiesiog įdomiu, nebūtinai brangiu, bet skoningu aksesuaru.

Dvyniai

Ideali dovana Dvynių ženklo vyrui. Jam patinka gauti „dėvimas“ dovanas – batus, sportbačius, džemperius. Jei dar jie sportiški, mėgstamų spalvų ar su linksmais užrašais, Dvyniui vyrui suteiks daug džiaugsmo. Jis taip pat įvertins išmanias dovanas, technologines naujienas ar priedus, padedančius patobulinti turimus elektroninius prietaisus arba juos „patiuninguoti“, kuriuos galės įdėti į stilingus, žaismingus dėklus. Visa, kas išjudina smegenis, Dvynį vyrą pradžiugins lyg vaiką.

Ideali dovana Dvynių ženklo moteriai. Kaip ir Šaulė, ji mėgsta keliauti, eiti į koncertus, renginius, kur būna daug žmonių. Dvynių moteris įvertins bilietus į trokštamą muzikos atlikėjo ar teatro trupės pasirodymą. Spalvingos dovanos – aksesuarai pačiai moteriai ar jos išmaniesiems prietaisams, knygos ir netgi masažas bus puiki dovana.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.