REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (12 08–14 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Šiuo metu meilės reikalai bus susiję su jūsų reputacija. Jeigu mylimasis ir mylimoji gerai jus veikia, galite jį ar ją gerbti, žavėtis ir sulaukiate partnerio pagarbos, viskas gerai. Jeigu susitikinėjate su žmogumi, kurio dėl kokios nors priežasties gėdijatės, jaučiatės nepatogiai prieš kitus ar turite nuo aplinkinių slėptis, tai yra problema. Turėsite sau užduoti klausimą, kodėl tai darote, kodėl esate su juo ar ja? Arba atsakysite sau atvirai ir sąžiningai, arba toliau liksite iliuzijoje, kuri bet kada gali sugriūti su trenksmu.

Tauras. Šiuo metu dvasinis ryšys su išrinktuoju jums yra visų svarbiausias. Jeigu su partneriu sieja panašios vertybės, požiūris į pasaulį ir religiją, dėl šio ryšio jausitės saugiai. Gera žinia: net jei jūsų ideologijos skirtingos, šiuo metu lengviau suprasite jo ar jos požiūrio kampą. Gal net sužinosite kažką naujo apie partnerį, dėl ko pajausite jam dar didesnę meilę. 

Dvyniai. Intymumo poreikis jūsų gyvenime augs. Šią savaitę jausitės ypač saugiai, todėl nuspręsite išrinktajam atskleisti tą savo asmenybės pusę, kurią dažnai slėpdavote. Visi turime tamsiąją pusę, ne tik Mėnulis. Tai pripažindami parodote, kad esate pažeidžiami ir drąsūs, nes partneris tokio jūsų gali nepriimti. Dabar turėsite galimybę įsitikinti, kaip klydote. Visai tikėtina, kad sukūrėte ar dabar kuriate savo svajonių santykius. Šuo metu jums tereikia vieno dalyko – tikėjimo, kad viskas bus gerai.

Vėžys. Jūsų santykiai įžengs į harmoningą fazę. Tikrai yra, ko jums pavydėti. Įsipareigojusiųjų savaitės pradžioje laukia malonus bendravimas su antrąja puse. Nuoširdus, tikras ryšys, štai kas teikia džiaugsmo, o dar – žinojimas, kad partneris dievina ir jus, ir jūsų vertybes. Kiek nutolę vienas nuo kito mylimieji dabar vėl priartės ir pajaus naują švelnumo bangą. 

REKLAMA

Liūtas. Ši savaitė gali tapti karšta tiems, kurie užmezgė tarnybinį romaną. Nuo savaitės vidurio galite nuspręsti kolegai atskleisti jausmus, kad jis ar ji nėra jums TIK bendradarbis. Anksčiau nedrįsote to daryti, bet dabar jausitės lyg gavęs papildomą drąsos injekciją. Gal kiek idealistiškai viską matote, tačiau kolegos atsakas neturėtų jūsų nuvilti.

Mergelė. Šią savaitę jūsų meilės galimybių kreivė šaus tiesiai į viršų. Nuo trečiadienio iki pat sausio 3 dienos Venera keliaus jūsų astrologinio būsto Romantikos ir malonumų sektoriumi. Meilės reikaluose tikrai gali atrodyti, kad jums kažkas tarsi padeda iš viršaus. Vienišiams bus didelė tikimybė sutikti tą vienintelį ar vienintelę ir įsimylėti iki ausų. Jei jau užmezgėte santykius ar puoselėjate ilgalaikį ryšį, nuo sekmadienio tarp jūsų vėl atsiras jaudinanti įtampa. Tokia kaip draugystės pradžioje.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.