REKLAMA

Meilės prognozė 2015 metams

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Ar kitąmet įsimylėsite, sutiksite gyvenimo meilę ir svajonių partnerį? Ar ilgametis partneris paprašys jūsų rankos?

Artėjantys 2015-ieji dar vadinami Jupiterio, sėkmės ir laimės planetos, metais prasidės vasario 19-ąją.

Kokios laimės ir kiek jos tikėtis meilės reikaluose? Netikėti įvykiai, laimingi sutapimai leis su artimu sielai žmogumi sukurti laimingą būtį.

AVINAS

REKLAMA

Meilės reikalai 2015 metais atrodo visai neblogai, tačiau nedidelių kliūčių šiame kelyje gali atsirasti. Pirmiausia jos iššoks nuo sausio iki gegužės, o paskui tam tikrų nesusipratimų ar neramumų gali kilti nuo spalio mėnesio. Vis dėlto metų globėjas Jupiteris, gerovės ir sėkmės planeta, palaikys jus, įkvėps drąsos ir suteiks jėgų veikti.

Vasarą tikėkitės labai gerų progų meilėje, nes jus globoti imsis meilės valdovė Veneros planeta. Tačiau visus metus turėtumėte būti budrūs ir nepriimti kiekvieno jums svarbaus žmogaus žodžio už gryną pinigą. Turintieji porą neturėtų nusileisti visoms partnerio užgaidoms. Taip tik palengvinsite sau (meilės) gyvenimą.

TAURAS

Meilė 2015 metais greičiausiai nebus pačiame būtiniausių poreikių sąrašo viršuje. Vis dėlto atsiras puikių galimybių patirti romantinių akimirkų. Būkite budrūs, nepražiopsokite jų. Vasarį pasidžiaukite ženklo globėjos Veneros parama, ją dar jausite nuo kovo vidurio iki balandžio vidurio, gegužį ir gruodį. Šie paminėti laikotarpiai bus jaudinantys ir aistringi tiek vienišiams, tiek įsipareigojusiems Taurams.

Nuo liepos iki spalio būsite užsiėmę savimi ir savo reikalais, gal dar bandysite išsiaiškinti, ko jums iš tiesų reikia iš meilės. Jau rugsėjį Marsas suteiks jums papildomą drąsos ir energijos dozę, todėl galėsite efektyviai įgyvendinti romantinius planus.

DVYNIAI

Ko trokštate? Patys nežinote? Jus traukia labai skirtingi žmonės, tačiau jums tai yra naudinga. Prisileidę artyn visiškai kitokį žmogų, galite taip save papildyti, parturtinti. Tokia sąjunga būtų gyvybinga ir ilgalaikė, nes partneriai vienas kitam būtų įdomūs ir nuolatos vyktų apsikeitimas požiūriais, patirtimi.

Šie metai labai geri vienišiems, o poroms bus kiek sunkesni. Kai kuriuos Dvynius ims nervinti tam tikros partnerio savybės. Jus nesunku suerzinti. Būkite tolerantiški, jei sunku ramiai tai priimti, pasikalbėkite su mylimuoju atvirai. Balandį Venera dovanos jums nemažai romantiškų momentų. Birželis gali būti ypač aistringas. Nuo lapkričio vidurio sulauksite Marso pagalbos, šis padės labiau atsipalaidavus pažvelgti į santykius ištikusias problemas, jos nebeatrodys neišsprendžiamos. Marsas vėl pažadins norą leistis į nuotykius. Ieškokite atvirų, įdomių žmonių ir juos rasite.

VĖŽYS

Norite aistros, nuotykių? Tada 2015-aisiais elkitės taip, kad tai turėtumėte. Ilgiau kartu esančioms poroms prireiks stiprybės ir kantrybės iriantis per kasdienybę, teks įdėti pastangų ir patiems susikurti romantiškų akimirkų. Vienišiai pirmiausia turės pakelti užpakalį nuo sofos ir pasijudinti, pati meilė nesusirangys jiems ant kelių. Turite eiti ir bendrauti, tik taip susipažinsite su žmonėmis. Jau išsigandote ir atsitraukėte? Žinokite, verta įdėti pastangų, nes rezultatai nudžiugins. 

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA