REKLAMA

Metų karjeros horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

2015 metai nebus geri karjeristams, siekiantiems iškilti bet kokia kaina ir nevengiantiems lipti per kitų galvas. Daugiausia šansų tobulėti, pagerinti savo socialinę padėtį ir kilti karjeros laiptais turės tie žmonės, kurie darbuosis atkakliai ir įnirtingai, negailėdami prakaito ir jėgų. Jie būtinai bus pastebėti ir įvertinti. Jų gyvenimas vienaip ar kitaip pagerės.

Medinės Ožkos metai (jie prasidės vasario 19 d.) palankiausi bus kūrybinių profesijų atstovams – menininkams, rašytojams, kūrėjams, išradėjams, kai kurių sričių mokslininkams ir visiems tiems, kuriems kyla originalių idėjų ir kurie ryžtasi jas įgyvendinti. Dauguma iš jų 2015 metais išgarsės ir sulauks pripažinimo.

AVINAS 

Avinas iš prigimties yra tikras karjeristas, nebijantis lipti per kitų galvas dėl siekiamo tikslo. Deja, toks metodas ne visada būna efektyvus. Medinės Ožkos metais jis turės leistis į kompromisus, derėtis ir net sutikti su nuolaidomis dėl galimos naudos ateityje.

REKLAMA

Tokie Avino charakterio pokyčiai padės jam tapti mažiau pažeidžiamam ir pasiekti didesnės sėkmės. 2015 metais sumažės Avino priešininkų ir konkurentų skaičius, padaugės sąjungininkų ir pagalbininkų. Šio ženklo atstovai bus linkę į individualią veiklą ar privatų verslą. Jiems bus maloniau vadovauti kitiems nei būti vadovaujamiems, todėl neįstengiantis užimti vadovo posto Avinas bus linkęs verčiau dirbti vienas, juoba pagalbininkų susirasti jam nebus sunku.

Medinės Ožkos metais Avinui seksis sudaryti naudingas sutartis su rimtais partneriais. Vadovo pareigas užimantiems šio ženklo atstovams svarbiausia bus palaikyti gerus santykius su pavaldiniais, kitaip jie negalės išsilaikyti poste iki metų pabaigos.

TAURAS

2015 metų šeimininkės Medinės Ožkos ir mylimo žmogaus paskatintas Tauras bandys iš pagrindų keisti požiūrį į darbą ir darbo stilių. Tiems šio Zodiako ženklo atstovams, kurie dirba dideliuose kolektyvuose, tą padaryti bus sudėtingiau. Jų viršininkai įpratę apkrauti juos sunkiais darbais, todėl net gerai argumentuotą Tauro atsisakymą vadovai palaikys maištu. Jie galės Taurą su triukšmu išmesti iš darbo, net neatsižvelgdami į jo ankstesnius nuopelnus. Užguitas Tauras gali ir pats su jam būdingu ryžtingumu išeiti iš darbo ir pradėti ieškoti sau geresnės vietos, labiau atitinkančios jo talentus ir potencialą.

Kai kurie šio ženklo atstovai 2015 metais išvyks padirbėti į kitas šalis ir pagerins materialinę padėtį. Sėkmė ir namuose, ir svetur 2015 metais lydės tuos asmenis, kurie pradės savo verslą, įsteigs nedidelę įmonę ar užsiims gamyba.

DVYNIAI

Įsimylėję Dvyniai 2015 metais per aistrą gali visai pamesti galvą ir nustoti dirbti visu tempu. Dar daugiau, jų neatidumas gali brangiai kainuoti kompanijai ir atnešti didelių nuostolių, todėl žvaigždės pataria griežtai atskirti darbą nuo jausmų ir nežlugdyti karjeros dėl laikinos aistros.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.