REKLAMA

2014-ųjų Kalėdos. Kokios jos bus?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Sakoma, šventės laukimas ir ruošimasis jai yra pats gražiausias laikas. Kas žino, gal šventinė nuotaika tęsis ir po antrosios Kalėdų dienos?

Kaip jausimės šiuo metu, ar tikrai širdis pripildys džiugesys, lengvumas, atsipalaiduosime ir branginsime laiką, leidžiamą su artimaisiais?

Astrologai peržvelgė žvaigždes ir jų išsidėstymą dangaus skliaute, pagal tai kiekvienam iš dvylikos Zodiako ženklų paruošė po žinutę.

AVINAS

REKLAMA

Mėnulis, Marsas ir Uranas padės jums vikriai ir dailiai įšokti į kalėdinę nuotaiką. Jums norisi naujų potyrių, o ne vis tos pačios tradicinės programos. Geriausiai tai pavyktų įgyvendinti, jei išvyktumėte per šventes svetur, tada tikrai viskas būtų kitaip. Laiką leistumėte viešbutyje su nuostabiu vaizdu ir aptarnavimu, niekuo nereikėtų rūpintis. Rojus.

Pamąstykite šiuo laikotarpiu retkarčiais ir apie save, prisitaikykite prie vyraujančios nuotaikos. Juk tai ne tik dovanų, o meilės šventė. Gyvenimas be jos jums tėra tik egzistavimas. Šventiniu laikotarpiu tapsite tikrais filosofais. Apmąstysite, kaip pasiekti gyvenime gilesnę prasmę, ypač dalykuose, kurie jums yra svarbūs. 

TAURAS

Saulė, Merkurijus ir Venera jus veiks palankiai. Ypač tuos Taurus, kurie Kalėdas sutiks artimųjų apsuptyje. Pastaruosius kelerius metus Saturnas trukdė jums pajausti džiaugsmą ir malonumą, viską sujaukdavo. Dabar, kai ši planeta paliks jus ramybėje, atrodys, kad jus būtų kas išleidęs į laisvę. Apims palengvėjimas, Kalėdas sutiksite džiaugsmingai, be rūpesčių ir sunkių minčių. 

Vienišiai šiuo laikotarpiu netgi gali įsimylėti. Praeitį palikite ramybėje, neverta jos judinti. Pirmąją Kalėdų dieną gal bus kiek daugiau judesio, netikėtumų, tačiau per likusį šventinį laiką galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis visais gyvenimo malonumais.

DVYNIAI

Žvaigždės pasirūpins, kad jūsų šventinės dienos būtų aistringos ir energingos. Po Kalėdų eglute rasite gyvenimo džiaugsmą. Gerai jausitės, šventes sutikdami jaukiai su draugais ir šeimos nariais.
Linksmų Kalėdų! Tai ne tik užrašas ant atvirukų, tokios jos bus jums iš tikrųjų. Mėnulis ir Marsas išsklaidys rūpesčius, liūdesį, pasirūpins, kad jums netrūktų įdomių pažinčių ir susitikimų.

Jupiteris ir Uranas džiaugsmingą šventinį jaudulį papildys maloniais tonais. Šios gali tapti jūsų svajonių Kalėdomis. Per šventines dienas galite išsiruošti pasisvečiuoti, kad patenkintumėte poreikį bendrauti, pajausti gyvenimo pulsą.

VĖŽYS

Saulė, Venera ir Uranas. Ši trijulė jums sukels vidinį nerimą. Jums bus sunku palikti už durų visus rūpesčius ir nuo jų atsiriboti.  Prieššventinis stresas dar pulsuos jūsų venose, gal liūdesį kels ir tai, kad visų jums brangių žmonių per Kalėdas nebus kartu.

Galite laukti netikėtumų, jus nustebins žmogus, iš kurio tokio gesto visiškai nelaukėte. Šios šventės tikrai nevyks taip, kaip suplanavote. Tačiau svarbiausia, kad jus suptų artimieji ir draugai. Tik tada pavyks įsijausti į šventinį ritmą ir gerai leisti laiką laisvomis dienomis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA