REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (12 15–21 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Ultimatumai jums šią savaitę tikrai nepadės. Ypač kai juos kelsite, spręsdami meilės reikalus. Jeigu jūsų partneris spaudžia padėti, siekiant karjeros, o jūsų prašo savo ambicijas atidėti ar paaukoti dėl jo ar jos, gali kilti sunkumų. Kad ir kaip mylėtumėte kitą žmogų, jums svarbu, kad šis gerbtų jus ir jūsų siekį realizuoti save gyvenime. Jeigu jis negerbia, dabar pas laikas apie tai pasikalbėti.

Tauras. Jei įtariate, kad mylimas žmogus nuo jūsų kažką slepia, šią savaitę galite nesusitvardyti ir pratrūkti. Galbūt esate teisūs, gal partneris iš tiesų turi paslapčių, tačiau stenkitės nekaltinti jo ir nekelti dramų. Įmanoma, kad jis ar ji tikrai slapukauja, nes tiesa jus įskaudintų. Kartais geriau nežinoti, tada širdies neskauda. Tačiau patys spręskite, ką su šia situacija daryti, – aiškintis ar patylėti.

Dvyniai. Šią savaitę gali kilti ginčų dėl pinigų, jei su partneriu požiūris į jų tvarkymą itin skiriasi. Mėginsite kontoliuoti situaciją, tačiau galite sulaukti aršaus pasipriešinimo. Apgalvokite, kas galėtų būti nešališku patarėju? Į kurį žmogų, kuriuo pasitikite ir gerbiate, galėtumėte kreiptis patarimo? Tik taip, atsitraukę iš savo tvirtai užimtų pozicijų galite susitikti pusiaukelėje ir priimti logišką ir tinkamą sprendimą. Santykiuose reikia išmokti spręsti ne tik emocines ir psichologines problemas, bet ne mažiau svarbu teisingai ir protingai tvarkyti finansus.

Vėžys. Galite tikėtis teigiamų poslinkių ir potyrių santykiuose, daugiau gerumo ir darnos. Tačiau visai įmanoma, kad šią savaitę atsidursite toli nuo šios būsenos, jei įsivelsite į ginčus. Ypač tuos, kurie bus susiję su darbo reikalais ar giminaičiais, šeimos nariais. Atminkite, stiprūs poroje esate tik tada, kai veikiate kartu, o ne pavieniui. Verčiau likite toje pat pusėje kaip ir partneris, o ne atsistokite priešingoje.

REKLAMA

Liūtas. Sveikatos problemų turintys Liūtai gali jausti kartėlį, nes manys, kad partneris juos nepakankamai palaiko. Turėtumėte aiškiai pasakyti, ko iš jo ar jos tikitės, nes kitaip tik nusivylimų ir nesusipratimų daugės. Jei išdrįsite atvirai išsisakyti, gali paaiškėti, kad mylimas žmogus taip dėl jūsų nerimauja, kad, bijodamas tai parodyti, stengiasi apskritai vengti tos temos. Greičiausiai visos jūsų problemos yra išsprendžiamos, o sveikatos klausimas tik paskatins „gydyti“ santykius.

Mergelė. Ši savaitė gali tapti pačia aistringiausia, bet ir daugiausia sumaišties kelianti per visus metus. Jeigu įsivėlėte į netinkamus santykius, greičiausiai dabar teks už tai sumokėti. Mergelėms, kurios pačios pateko į meilės trikampį arba sužinos, kad partneris jas apgaudinėjo ar kažką nuo jų slėpė, gręsia rimti nemalonumai ar net skyrybos. Kai kurie šio ženklo atstovai nepatirs dramų, tiesiog išsivaduos nuo seniai juos kausčiusių įsitikinimų ir normų, todėl su didžiausiu malonumu pasiners į nevaržomą aistrą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA