REKLAMA

Ožkos metų sveikatos horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

2015 metų vasario 19-ąją prasidėsiančios Medinės Ožkos metais daugumos Zodiako ženklų imuninė sistema bus silpnoka, todėl žiemą daug kam kels grėsmę gripo epidemijos ir peršalimo ligos.

Patartina sąmoningai stiprinti organizmą, stengtis valgyti daug vaisių ir daržovių, kad gautumėte pakankamai vitaminų. Grūdinimasis, sportas ir tinkamas poilsis padės išvengti ligų, kurias sukelia nervinis išsekimas ir stresai.

2015-aisiais didelį poveikį žmonių sveikatai darys klastingasis Marsas, todėl patartina ypač atsargiai elgtis su ugnimi, laikytis darbo saugos taisyklių, nerizikuoti ir atidžiai vairuoti transporto priemones.

AVINAS

REKLAMA

2015 metų pradžioje energijos trūkumas turėtų priversti Aviną susimąstyti apie organizmo būklę, kai jį ims pulti viena peršalimo liga po kitos. Dėl dažnų negalavimų jis rizikuos praleisti svarbius gyvenimo įvykius, kurių jam bus gaila. Kad nebūtų tokių liūdnų pasekmių, jam reikia susirūpinti peršalimo ligų profilaktika, sustiprinti imunitetą, grūdintis ir sveikai maitintis.
Avinui derėtų atkreipti dėmesį į jo hormoninį foną. Galbūt dėl anksčiau vartotų ar tebevartojamų vaistų organizmas nusilpo ir tapo neatsparus infekcijoms. Pavasarį reikėtų pasitikrinti skydliaukę, jeigu jį kankina antsvorio problemos.
Avinui labai svarbu tinkamai ilsėtis. Metų viduryje ir rudens pradžioje padidės širdies infarkto ar kitų ligų, susijusių su pakrikusia nervų sistema, pavojus.

JAUTIS

Geri Jaučio energiniai resursai padės jam visus 2015 metus praleisti energingai ir nulems teigiamus poslinkius kitose jo gyvenimo srityse. Ožkos metų pradžioje jis aiškiai suvoks, kad alkoholio vartojimas neigiamai veikia jo širdies ir kraujagyslių sistemą, todėl pasiryš juo savo sveikatos negadinti. Tai padaryti nebus lengva, tačiau kiekvienas susilaikymas jam išeis į naudą.
Visus 2015 metų Jaučiui patartina rūpintis savo skrandžio ir žarnyno traktu ir tinkamai maitintis. Maistas turi būti subalansuotas, nedirginantis virškinimo sistemos. Kalcio trūkumas metų viduryje gali sukelti kaulų ir sąnarių problemų, todėl reikėtų iš anksto pasirūpinti šiuo mineralu. Svarbu saugotis galimų traumų ir kuo rečiau naudotis oro transportu.

DVYNIAI

Dvyniai 2015 metais nepasižymės labai tvirta sveikata. Jų jėgų rezervai pirmaisiais mėnesiais bus tokie ištuštėję, kad nulems rimtą pervargimą, kuriam atsikratyti gali prireikti sanatorijos ar atostogų SPA.
Dvynių sveikatai turės neigiamos įtakos ir vitaminų trūkumas. Jiems derėtų vengti kai kurių savo mėgstamų nenaudingų patiekalų ir pasirūpinti vitaminų papildymu. Taip pat svarbu palaikyti tinkamą kalio lygį organizme, nes jo trūkumas gali sukelti širdies problemų.
Jeigu Dvyniai iš anksto nepasirūpins savo sveikata, metų viduryje jiems gresia chroniško pervargimo sindromas. Jis bus ypač pavojingas tiems Dvyniams, kurie pasiryš laikytis griežtos dietos.

VĖŽYS

Užbaigęs Arklio metus pakiliai ir energingai, Vėžys 2015-ųjų pradžioje jausis gerai ir išvengs virusinių infekcijų.
Pavasarį prasidėjusios problemos šeimoje ir darbe per du tris mėnesius išsekins Vėžio jėgas. Didelė nervinė įtampa gali neigiamai atsiliepti jo nervų sistemos būklei ir net sukelti rimtų vidaus organų sutrikimų.
Išsivaduoti nuo nervinio išsekimo ir depresinės būklės padės kompleksinė terapija: raminamieji ir organizmą stiprinantys vaistai, reguliarus poilsis ir malonus laisvalaikio užsiėmimas, kuris padės Vėžiui atitrūkti nuo varginančių problemų.
Antrąjį 2015 metų pusmetį atsigavęs Vėžys praleis beveik neprisimindamas ligų ir negalavimų. Tarp kitko, Medinės Ožkos metai idealiai tinka pasirūpinti savo išvaizda ir ryžtis plastinei operacijai.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA