REKLAMA

Stebuklingos dienos jūsų piniginei

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Šią savaitę bus net keturios auksinės dienos. Tai reiškia, kad Merkurijaus ir Neptūno planetos palankiai veiks jūsų piniginius reikalus.

Naujai pradėti ar sėkmingai užbaigti seni darbai atneš atlygį. Merkurijus dabar skleis ypač stiprią kuriančią, atstatančią, pripildančią energiją. Jam talkins Neptūnas, dvasios jėgos, nuojautos ir netikėtumų planeta. Visa, kas atrodė užstrigę, neišpainiojama, išsispręs tarsi savaime.

Gruodžio 17-ąją, trečiadienį, pinigų planeta įeis į šaltą ir logišką Ožiaragio ženklą. Išsivaduosite iš iliuzijų, nebenardysite gražiose svajose ir atsisakysite pernelyg pakilių, nerealių norų. Būsite ypač susikaupę, atidūs, susitelkę į tikslų siekimą. 

Šeštadienį, gruodžio 20-ąją, jūsų kosminio finansinio patarėjo padėtis bus palanki su intuityviuoju Neptūnu. Visą savaitę bus juntamas ypatingų šių planetų energijų poveikis.

REKLAMA

AVINAS
Atsikratyti skolų

Jausite stiprų spaudimą, nuojautą, kad jūsų laukia žymūs pokyčiai, kad pagerės jūsų finansinė padėtis. Dabar imsite sau priekaištauti už kiekvieną konfliktą ar klaidą, kurios trukdė siekti tikslų. Gera žinia – Merkurijus padės jums atsipalaiduoti, taip bus tik geriau, jums pavyks išsivaduoti iš skolų.

Stebuklingasis trečiadienis. Jūsų netenkins susidariusi finansinė padėtis, todėl nuspręsite veikti ryžtingai ir ją keisti.

Ketvirtadienis. Galite sutikti ar patys surasti žmogų, kuris padės jums susivokti, kaip išspręsti pinigines problemas.

Penktadienis. Daug įvykių nenutiks, jie bus atidėti kitai savaitei. Šią dieną jums bus sunku telefonu pasiekti reikiamą žmogų, tačiau patys sugebėsite atlikti išlaidų ir įplaukų balansą. Trumpai tariant, juodu ant balto matysite, kokia yra padėtis.

Stebuklingasis šeštadienis. Sena idėja dabar įgaus realias formas. Manysite, kad jums reikia palaikymo ir paramos. Čia slypi pavojus pervertinti kitą žmogų, neva jis jums gali daug padėti įgyvendinant brangią idėją.

TAURAS
Laiškas atneš pinigų

Būsite labai susikaupę, praktiškas jūsų protas padės atrasti naują pinigų šaltinį, be to, lavinti kūrybingumą. Ypač stipriai jausite stebuklingą Merkurijaus ir Neptūno įtaką. Spontaniška laimės akimirka gali viską pakeisti.
Stebuklingasis trečiadienis. Jūsų mąstymas paaštrėja, o žavesys ir įtikinėjimo galia padeda atverti visas duris, kurios iki šiol jums buvo uždarytos. Draugas padės labiau pasitikėti savimi. Laukite sėkmingų netikėtumų.

Ketvirtadienis. Jūsų kūrybinė energija veršis per kraštus, prašysis realizuojama. Laimingas sutapimas nukreips jus reikiama linkme. Galbūt iš pomėgio netgi sukursite verslą. Draugai jums padės.

Penktadienis. Dirbate daug ir tikslingai. Dabar sulauksite dėmesio ir pripažinimo iš svarbių žmonių.

Stebuklingasis šeštadienis. Galbūt jūsų kūrybinėje veikloje trūko vieno elemento, paskutinio štricho? Šiandien viskas turėtų sukristi į savas vietas. Laišku gausite kažkokią svarbią žinią, kuri jums atneš daug pinigų. Jūsų laukia didelio džiaugsmo akimirka.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA