REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (12 22–28 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Jei pernelyg idealistiškai vertinate pasaulį, įskaitant ir meilės reikalus, šią savaitę visi jūsų įsitikinimai bus patikrinti. Viena yra optimistiškas požiūris, bet visiškai kita – nerealūs lūkesčiai. Dabar pats laikas pasitikrinti sąsajas su realybe. Pokalbiai savaitės viduryje bus pavojingi, sprogimas gali įvykti netikėčiausiu metu, bet ypač atsargiai rinkitės žodžius, kai bendrausite su mylimaisiais.

Tauras. Šią savaitę galėsite lengviau atsikvėpti. Nuo 2012 metų spalio daugelis Taurų patyrė išbandymų santykiuose. Tai vis dėl transformatoriaus Saturno, keliavusio jų astrologinio būsto Partnerystės sektoriumi. Savaitės pradžioje ši planeta paliks jus ramybėje ir dabar būsite apdovanoti už pastangas santykių srityje, jūs to nusipelnėte. Prieš išeidamas Saturnas jums mes iššūkį. Ar esate pasirengę tikram intymumui?

Dvyniai. Pats laikas reabilituoti santykius. Savaitės pradžioje Saturnas įeis į jūsų astrologinio būsto Partnerystės sektorių, tai nutinka maždaug kas 29 metus. Jei esate susituokę ar gyvenate kartu, jausite tam tikrus apribojimus. Dabar labiau bus juntamas įsipareigojimų ir atsakomybių svoris, kai kuriems jis atrodys labiau varginantis nei malonus. Tie, kuriuos ši našta prislėgs, turėtų atidžiai pažvelgti į santykius: ar tai partnerystė, ar vienpusio eismo gatvė? O štai rimtai draugaujantiems Dvyniams gali pakvipti santuoka.

Vėžys. Jeigu kurį laiką jautėtės ribojami santykių srityje, šie trukdžiai iš jūsų gyvenimo turėtų išnykti. Didysis kosminis mokytojas ir ribotojas Saturnas nuo 2012 metų sukiojosi jūsų astrologinio būsto Partnerystės sektoriuje. Galėsite laisviau kvėpuoti, nes savaitės pradžioje jis pasitrauks. Vienišiams, kurie pastaraisiais metais svarstė, kokios meilės nusipelno, atsiras galimybė svajas patirti realybėje. Įsipareigojusių Vėžių savaitės viduryje laukia įtemptas pokalbis su partneriu. 

REKLAMA

Liūtas. Nuo antradienio prasidės pokyčiai meilės reikaluose, jie tęsis pustrečių metų. Už giluminius pasikeitimus, tam tikrus trukdžius ir apribojimus atsakingas Saturnas įeis į jūsų astrologinio būsto Romantikos ir kūrybingumo sektorių. Taigi veiks ir įsimylėjimą, ir meilės reikalus. Lengvi romanai ir neįpareigojantis seksas nebeatrodys toks patrauklus kaip anksčiau. Dabar rimtai ir atsakingai imsite žvelgti į šią gyvenimo sritį. Manote, esate pasirengę meilei? Puiku, bet pirmiausia turėsite išdrįsti išardyti vidinius barjerus, kurie trukdo meilei pasiekti jūsų širdį.

Mergelė. Šią savaitę pokalbiai su mylimaisiais gali strigti. Kovos dėl valdžios arba ginčai, kuris yra teisus ar teisesnis, nepadės kurti laimingo meilės ryšio. Ar verta kovoti? Spręsti turėsite jūs. Tačiau atminkite, kol kovosite dėl teisesnio ir pirmesnio titulo, galite savo kailiu patirti tiesą – nugalėtojai lieka vieni. Yra apie ką pamąstyti, ar ne?

Svarstyklės. Sprendimas, kurį su partneriu turėsite priimti dėl tam tikrų šeimos ar buitinių reikalų, gali nuvilti. Nesistenkite diplomatiškai taisyti padėties, verčiau jau leiskite mylimam žmogui nuleisti garą, taip bus geriau. Tiesą sakant, bandymas įprastais jums būdais švelninti problemas ar jas ignoruoti šįkart bus pats blogiausias sprendimas. Visiškai nesijaudinkite, jei partneris, apimtas emocijų, nuomonę keis keletą kartų. Kitą savaitę jums tikrai pavyks išspręsti problemą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA