REKLAMA

Dovana su gera karma

REKLAMA

Juokas juokais, bet tam tikros dovanos jau savaime yra prasmingos, kupinos teigiamos energijos ir gerų palinkėjimų, todėl apdovanotajam atneša daugiau džiaugsmo ir laimės.

Išrinkti šiaip dovaną – per daug paprasta. O kaip atrasti tokią, kuri atitiktų geros karmos dėsnius? Štai keletas užuominų.

Žalia dovana

Sąmoningi ir aplinką tausojantys žmonės nebūtinai yra pasidavę madingoms tendencijoms, tikri žalieji kaip mąsto, taip ir gyvena. Tokie būtinai įvertins atidžiai parinktą aprangos detalę ar drabužį iš pieno baltymų, bambuko ar kanapių pluošto. Inovatyvu ir draugiška odai.

Nerūdijančio plieno butelis, termosas ar gertuvė irgi puikus sprendimas, jei jums brangus žmogus nemažai laiko praleidžia gryname ore. O svarbiausia, kad dovana būtų tinkamai atrinkta, be nereikalingų pakuočių, nedidinanti nepanaudojamų ir nereikalingų daiktų kaugės namuose.

REKLAMA

Madinga dovana

Jei jūsų draugas ar mylimas žmogus atidžiai seka mados tendencijas, turėtumėte dar kartą peržvelgti jo socialinio tinklapio paskyrą. Galbūt ten rasite užuominų, kas jį ar ją sužavėjo ir galbūt nespėjo atsirasti  jų drabužinėje. Lengviausia būtų peržvelgti paskutines nuotraukas, kokios spalvos šiuo metu dominuoja jų garderobe, koks vietinis dizaineris ar gamintojas pasaulyje juos labiausiai žavi, ir išrinkti ypatingą dovaną.

Širdinga dovana

Gyvūnų mylėtojui nėra širdingesnės dovanos už tą, kuri leidžia pagerinti beglobių būtybių padėtį. Paaukokite tam tikrą pinigų sumą draugo ar mylimojo vardu nevyriausybinei organizacijai ar gyvūnų prieglaudai, o pavedimo čekį įdėkite į dailią pakuotę su mėgstamu gardėsiu ar įrėminta nuotrauka, kur jums svarbus žmogus yra su augintiniu ar globojamais gyvūnais.

Šeimyniška dovana

Sentimentalūs, jausmus paliečiantys linkėjimai tinka šeimyniškiems žmonėms. Jei draugai mėgsta daug fotografuotis, bet dažniausiai nuotraukas kelia į socialinį tinklą ar jas sklaido išmaniajame telefone, puiki dovana būtų atrinkti keletą jų ir atspausti ant popieriaus ar netgi medžiaginio paviršiaus. Tokios dovanos yra ypatingos, parodo, kad branginate akimirkas su šiais žmonėmis.

Skani dovana

Mėgstantiems gaminti artimieji ir draugai nuolatos dovanoja valgio ruošimo knygas. Nuobodu? Tokia tikrai nenustebinsi. Gal verčiau sukaupti gurmaniškų dalykėlių aukso puodą ir jį įteikti per šventes? O dar geriau – savo atradimais virtuvėje pasidalyti iš tikrųjų, tai yra surengti vakarienę ir taip pamaloninti mylimo ir brangaus žmogaus gomurį.

Ypatinga dovana

Daiktai – brangūs, vertingi, reti, skoningi… Patys brangiausi, skirti brangiems žmonėms… Nieko naujo, ar ne? Gražiausios yra tos dovanos, kurioms sukurti įdėta daug laiko ir pastangų. Štai kas yra išties vertinga.

Tarkime, mylimasis savo brangiajai padovanojo indą, kuriame sudėti spalvingi popierėliai 365 dienoms. Kiekvieną dieną ji ištrauks lapelį, kuriame bus parašyta, kodėl ji jam yra tokia brangi.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA