REKLAMA

Jupiterio metai: laimės horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

2015-ieji astrologų dar vadinami  laimės, sėkmės ir gerovės planetos metais. Jais vyraus optimizmo, drąsos, tikėjimo ir vilties kupinos nuotaikos.

O kaip su asmenine laime, ar jos mums bus atseikėta pakankamai? Kokios kitos planetos veikia mūsų laimės ir pasitenkinimo būseną? Apie viską iš eilės ir išsamiai.

AVINAS

Be Jupiterio, Avino ženklo atstovus dar stipriai  veiks Urano ir Plutono planetos, todėl jie svajos apie didelę laimę. Perspėjimas: privalote likti realistais, vengti neįgyvendinamų lūkesčių. Verčiau laikykitės kitokios taktikos. Mąstykite ne paviršutiniškai, o vadovaukitės giliomis įžvalgomis, stenkitės pamatyti daiktų ir dalykų, žmonių ir situacijų esmę. Tada tikrą laimę atrasite mažuose gyvenimo džiaugsmuose.

REKLAMA

Jupiteris jums padės pirmoje 2015 metų pusėje, leis į gyvenimą žvelgti pozityviau. Nuo rugpjūčio vidurio bus nedidelių trukdžių, bet jei aiškiai matysite tikslą, nemesite kelio dėl takelio, viskas bus gerai. Pagalius jums kaišios Saturnas, dėl to nereikėtų pykti, o pasinaudoti jo energija ir tobulinti savo asmenybę, kelti esminius, egzistencinius klausimus. Transformatoriaus Saturno poveikį jausite visus metus, tik gal silpniau liepą ir rugpjūtį.
Ieškosite gyvenimo prasmės, analizuosite savo norus ir poreikius, tada bus aiškiau, kaip jų siekti. Tobulas laikas plėsti sąmonę, pasaulėžiūrą ir dėti pamatus asmeninei laimei. Kovo pradžioje, liepą, nuo rugpjūčio vidurio ir rugsėjo pabaigos jausitės labai gerai.

Riziką mėgstantys Avinai 2015 metais neturėtų bandyti laimės, tai yra neprovokuoti likimo. Saugumas bus nauja jūsų religija, ypač ja tikėkite, kai priimsite svarbius sprendimus. Tai padės kurti ilgalaikę laimę.

TAURAS

Mėgaukitės 2015-aisiais! Jupiterio metais būsite ypač pamaloninti. Žvaigždės jums netrukdys, joks debesėlis netemdys jūsų laimės. Jums patariama gerai pasverti, kai teks rinktis tarp seno ir naujo, o tada pasilikti prie optimaliausio varianto. 2015 metais labai gerai įvaldysite šios užduoties atlikimo įgūdžius. Atrasite aukso vidurio kelią, pasilaikysite tai, kas jus stumia tolyn, pirmyn, paliksite, kas slegia ir trukdo. Teigiami pokyčiai itin pagerins gyvenimo kokybę.

Šis požiūris padės siekti proveržių darbe, pelnyti asmeninių pergalių, tobulinti save. Kiekvienas jūsų žingsnis į priekį bus pastebėtas. Nuo rugpjūčio vidurio galėsite žingsniuoti savarankiškai, be kitų paramos, pasirodyti aplinkiniams iš gerosios pusės. Jupiteris bus šalia ir stipriai jus rems. 

Šiuo laikotarpiu netrūks laimingų situacijų ir aplinkybių. Sausį, vasarį, balandį ir liepą Jupiteriui talkins Marsas, kuris įkvėps drąsos siekti tikslų. Nesibaiminkite kliūčių, juk žinote savo kelionės tikslą, todėl esate teisingame kelyje. Už ištvermę ir kantrybę jums bus atlyginta. 

Širdies reikaluose irgi netrūks dovanų. Pavasarį Venera dovanos laimę meilėje. Ši planeta ypač jus globos ir spalį, šis laikas bus tikras meilės aukso amžius. 2015-ieji apskritai bus harmoningi, nes jausitės savo gyvenimo šeimininkais, jausite darną su savimi ir aplinka, o dar tokiems šeimyniškiems žmonėms kaip Taurai bus galimybių pabūti su šeima, draugais, todėl ir laimės aplink bus daugiau.  

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA