REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (12 29-01 04 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Jei kurį laiką slėpėte, kad įsimylėjote draugą, šią savaitę pamąstysite, ar nereikėtų prisipažinti. Panašu, žvaigždės irgi jums pritars. Trumpas romanas su draugu galėtų trukti nuo šeštadienio iki kitų metų sausio 27 dienos. Visai įmanoma, kad šiuo metu meilė gali įsiplieksti per socialinius tinklus. Galbūt su priešingos lyties asmeniu, su kuriuo pasirašinėjate, įmanoma nuveikti kai ką daugiau nei siuntinėti žinutes?

Tauras. Jei nesididžiuojate partnerio pasiekimais ar bent jo ar jos tikslais, dėl to gali kilti problemų. Šią savaitę paaiškės, kad statusas ir ambicijos jums dabar yra ypač svarbios. Galbūt todėl, kad pas jus dabar prasideda aktyvus karjeros laikas, tikitės, kad ir partneriui ši sritis taip pat bus itin svarbi. Jeigu jis ar ji neapsisprendžia, plaukioja, nežino, ko nori, jums tai ims kelti susirūpinimą. Toks partnerio elgesys ar nuostatos gali stipriai paveikti jūsų santykius.

Dvyniai. Šią savaitę su partneriu paskraidysite padebesiais. Gal tai Kalėdų stebuklų atgarsiai? Pajausite stipresnį poreikį patyrinėti, pažinti kai ką naujo keliaujant ar mokantis. Savaitės pabaigoje į tokią tiesioginę pažintinę ar perkeltinę kelionę pakviesite ir širdžiai brangų žmogų. Laimei, jis ar ji kvietimą priims. Galbūt kartu užsisakysite kelionę, nueisite į įdomų užsiėmimą, paskaitą ar seminarą, gal net išmėginsite kokią dvasingumo praktiką. Kad ir ką pasirinktumėte, tai jus praturtins tiek asmeniškai, tiek abu kaip porą.

Vėžys. Meilės jėga dabar taps matoma. Šią savaitę pajausite dar didesnį poreikį suartėti, susijungti su mylimu žmogumi psichologiniame lygmenyje. Gerai, kad šiuo metu partneris bus pasirengęs patenkinti jūsų poreikius ir pageidavimus, kad santykiuose jaustumėtės dar saugesni. Visi, įsipareigoję ar vieniši, Vėžiai gali tikėtis teigiamų pokyčių meilės srityje. Nebijokite nerti gilyn, už tai būsite apdovanoti.

REKLAMA

Liūtas. Meilės gyvenime tikėkitės teigiamų posūkių. Visai įmanoma, kad širdies reikalai pastaruoju metu jau ėmė taisytis. Nieko keisto, nes jūsų ženkle dabar yra Jupiteris, todėl iš jo tikėkitės ypatingų dovanų. Beje, Venera įeis į jūsų astrologinio būsto Partnerystės sektorių šeštadienį ir ten išbus iki kitų metų sausio 27-osios. Šiuo laikotarpiu santykiuose tikėkitės papildomos dozės harmonijos. Vienišiai ar tik pradėjusieji susitikinėti savaitės pabaigoje gali sulaukti padrąsinimo ar teigiamų poslinkių.

Mergelė. Vienišiai meilę dabar gali sutikti pačiose netikėčiausiose vietose. Toks palankus laikas prasidės šį šeštadienį ir tęsis iki kitų metų sausio 27 dienos. Amūras gali tykoti jūsų darbe ar sveikatingumo, medicinos įstaigose. Bet kuriuo atveju, meilė kažkaip bus susijusi su darbo ar sveikatos sritimis. Galbūt pradėsite sportuoti ir ten jūsų dėmesį patrauks žavus klubo lankytojas? Gal įsimylėsite kolegą? Visko gali nutikti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA