REKLAMA

Su kuo sutiksi tu Naujus metus?..

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Su kuo į žvaigždes palydėsi senus? Žodžių iš dainos neišmesi, bet mums dar svarbu, kur sutiksite Naujuosius, – pas draugus mažame būryje ar dideliame vakarėlyje, koncerte, klube? Ar vienišiams pasiseks ten kaktomuša susidurti su būsimu partneriu?

Kitiems galbūt pats tobuliausias naujametės šventės scenarijus – jaukiai skaičiuoti paskutinius metų dūžius su artimaisiais namuose. Yra ir tokių užkietėjusių vienišių, kuriems tinka naują ciklą pasitikti miške su termosu rankoje, žvalgytis į miesto šviesų nesužalotą dangų ir dairytis į skliaute žibančius šviesulius.

O ką sako astrologai, kaip geriausia išlydėti 2014-uosius ir pasitikti 2015 metus?

Avinas. Marsas, Jupiteris ir Uranas pasirūpins, kad per Naujųjų sutikimą pas jus netrūktų veiksmo. Jums reikia šurmulio, muzikos, daugybės žmonių, kuriems toks nuotaikingas šventimas patinka lygiai taip pat kaip ir jums. Mėgstate bendrauti, flirtuoti, dalyti džiaugsmą ir gerą nuotaiką. Be šių komponentų, jums šventė – ne šventė, o tik nuobodi vakaronė. 

REKLAMA

Tauras. Saulė, Mėnulis ir Jupiteris išsirikiuos šalikelėje taip, kad su vėjeliu įlėktumėte į Naujuosius. Patys puikiai žinote, kur ir su kuo geriausiai jaučiatės, taip pat – mokate palepinti draugus ir mylimuosius. Gardus ir kvapnus maistas, kokybiškas putojantis vynas glosto ne tik gomurį, bet ir širdį, taip pamažu jus užpildo džiaugsmas ir pasitenkinimo gyvenimu jausmas.

Dvyniai. Jau seniai bebuvote tokie patrauklūs ir atsipalaidavę. Marsas ir Uranas rūpinsis, kad per Naujuosius ne tik vyrautų gera nuotaika, bet ir jums brangūs žmonės būtų šalia. Marsas bus ypač aktyvus, todėl jums norėsis flirtuoti, šokti, linksmintis. Vienišius dabar bus sunku sustabdyti. Jauniems Dvyniams per Naujuosius gresia ypač karštas pasimatymas.

Vėžys. Jūsų žvaigždės Naujųjų išvakarėse bus gana neutralios. Štai kodėl šiemet vengsite didelio sambūrio, triukšmingos kompanijos, mieliau rinksitės jaukų 2015-ųjų sutikimą namuose. Saulė ir Venera bus ne itin jums palankiame aspekte, todėl nevertėtų piktnaudžiauti alkoholiu. Mažiau velnio lašų išvakarėse – jokių galvos skausmų pirmąją Naujųjų dieną.

Liūtas. Laimės planeta Jupiteris paskleis gerą nuotaiką, jausitės atsipalaidavę. Jums netrūks idėjų, kaip smagiai pasitikti Naujus. Uranas pakurstys jūsų fantaziją ir su Jupiteriu suruoš bene įsimintiniausią sutikimą. Su trenksmu ir fejerverkais įbildėsite į 2015 metus, tik akli to nepastebės ir kurti neišgirs.

Mergelė. Jau nebegalite sulaukti, kada tie Naujieji prasidės? Juos pasitinkate kupini vilčių ir nuostabių idėjų. Saulė, Mėnulis ir Venera jums tarsi nuties žvaigždėtą kelią į naują startą. Jūsų naujametei šventei netrūks spalvų ir spalvingų jausmų, be to, Mėnulis ir Venera jums pridės seksualinio patrauklumo, todėl, vienišiai, nežiopsokite.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA