REKLAMA

Numerologinė 2015-ųjų apžvalga

REKLAMA

Naujieji metai, pagal numerologus, paklūsta aštuntuko vibracijai. 2015=2+0+1+5=8.

Aštuonetas yra pinigų ir valdžios skaitmuo. Tačiau tai dar ne visos jo reikšmės. Pirmiausia ir svarbiausia jų – pusiausvyra. Jau vien pats rašmuo tai atskleidžia – tobulai vienodas viršuje ir apačioje, jei jį parverstume, horizontalus aštuonetas taptų begalybės simboliu.

Taigi tobulasis aštuonetas gali išstovėti, jei abi jo dalys yra vienodos, neapkrautos, neperpildytos, tik tada jis išlaiko pusiausvyrą.

Koks didžiausias šių dienų balanso trukdis? Žinoma, technologinė pažanga. Tiksliau, kuo labiau tobulėja technologijos, tuo daugiau turime kreipti dėmesį į žmogiškąsias vertybes. Žmonija šiandien yra tarsi vaikas, turintis galingojo „Ferrari“ raktelius. Jis dar nepakankamai patyręs ir subrendęs tokiam žaislui, jam šis yra pernelyg pavojingas.

Pasaulyje taip pat didėja atotrūkis tarp turtingųjų ir vargšų, tolerantiškųjų ir nepakančiųjų, galingųjų ir bejėgių. Kuo praraja didėja, tuo mūsų planetoje atsiranda daugiau disbalanso. Čia pateikiame numerologinę apžvalgą, taip pat padėsime jums pasiskaičiuoti savo asmeninius metus ir ko per juos tikėtis.

REKLAMA

2015: sugrąžinti pusiausvyrą

Pusiausvyra atstatoma, kai perteklius nupurtomas nuo vienos iš svarstyklių lėkščių. 2015 yra aštunti numerologiniai metai, todėl kentės ekonomika. Globalios ekonomikos perversmai ir pokyčiai palies daugelį žmonių. Finansų ir investicijų rinkoje tikėtini dideli pakilimai ir kritimai.

Aštuonetas pusiausvyrą stengsis atstatyti ir kitose srityse. Pavyzdžiui, lyčių lygybės, rasizmo klausimai bus keliami vis garsiau, galimi ir religinių ekstremistų išpuoliai. Net tokios, atrodytų, stabilios šalys kaip Jungtinės Valstijos patirs neramumų visuomenėje. Šalys, kuriose yra stipri vidurinioji klasė, kur aukštas tolerancijos lygis ir mažai korupcijos, šiuos metus pragyvens palyginti ramiai. Vakarų Europa ir Skandinavija patenka į šią kategoriją, tik ekonomikos spaudimą jos irgi patirs.

Pasaulyje tikėtinas galios perskirstymas. Tos šalys, kurias ilgą laiką valdė mažumos, viena ar kelios dominuojančios partijos, sukils pokyčiams. Jie tikėtini Kinijoje ir Rusijoje.
Jei manote, kad šie pokyčiai jau prasidėjo, esate teisūs. Per 2014 metus jie labiausiai palietė politiką, ideologiją ir religiją, o 2015-aisiais perversmai labiau bus susiję su ekonomika ir teisingumu.

Nors visos prognozės kiek gąsdina, reikia suvokti pokyčius globaliu mastu – žmonija per juos bręsta, įgyja daugiau patirties ir išminties.
Nuo 1000 iki 1999 metų, per pastarąjį tūkstantmetį, visų asmenų gimimo data prasidėjo skaičiumi 1. Jis numerologijoje siejamas su individualumu, nepriklausomybe, taip pat ir agresija, egoizmu (neigiama skaitmens pusė)

Jau praėjo penkiolika antrojo tūkstantmečio metų, per šį laikotarpį gimusių žmonių gimimo data žymima 2. Tai yra brolybės, taikos skaitmuo, bet jis turi ir neigiamų savybių – atskirumo siekio ir godumo.
Perėjimas nuo vieno tūkstantmečio į kitą neįvyksta pasikeitus skaičiams kalendoriuje, tai nutinka laipsniškai, užtrunka dešimtmečius. Praėjusį šimtmetį žymi individualumo ir nepriklausomybės siekis tiek asmens, tiek tautų, valstybių lygmeniu, taip pat jis buvo niokojimo ir agresijos amžius – įvyko du pasauliniai karai.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA