REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (01 05–11 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Pirmadienį, po sekmadienį vykusios Mėnulio pilnaties, pradėsite būdami itin jautrūs. Ypač jei namuose su partneriu kilo kokių nesklandumų, nesulaukėte jo ar jos paramos. Būkite sąžiningi, įvertinkite, ką galite aprėpti patys, o kada jums reikia pagalbos ir palaikymo. Pasakykite apie tai savo artimam žmogui. Vienišiai antradienį ar trečiadienį turėtų atverti širdis, nes Mėnulis keliaus Avino astrologinio būsto Tikros meilės sektoriumi ir palaikys šio ženklo atstovų romantinius siekius.

Tauras. Šią savaitę lengvai bendrausite, tačiau jautriai reaguosite, jei kalba pasisuks apie tam tikrus namų reikalus ar kliudys jūsų emocinio saugumo temą. Jei santykiuose jaučiatės pažeidžiami, dėl to nereikėtų iš adatos priskaldyti vežimo. Atminkite, kad pokalbiai nebūtinai skirti kaltinimams žerti, o padėti vienas kitą geriau suprasti, išsiaiškinti partnerio požiūrį, jausmus. Vienišiai ketvirtadienį arba penktadienį net spindės, nes jiems atsivers naujos romantinės galimybės.

Dvyniai. Su partneriu šnekučiuositės iš širdies, jūsų pokalbiai bus prasmingi. Tikėkitės paliesti rimtas, filosofines, religines, netgi metafizines temas. Gal partnerio žinios pažadins jumyse žinių troškulį, nuspręsite išmokti kai ko naujo, tikėtina, susijusio su technologijomis. Jūsų protas bus ypač išradingas, todėl idėjomis dalykitės su partneriu, galbūt iš to visai neblogų dalykų išeis.

Vėžys. Šio ženklo atstovų nuotaika, kurią valdo nuolatos besimainantis Mėnulis, dažnai kinta. Kai Mėnulio pilnatis vyksta jūsų ženkle, nenuostabu, kad šio dangaus kūno poveikis ypač sustiprėja. Meilės ir santykių reikaluose įsižnybkite sau, kad neprisigalvotumėte nebūtų dalykų. Net jei partnerio elgesys jus erzins ir varys iš proto, greičiausiai jis ar ji tikrai nedaro to tyčia. Tiesiog jūs reaguojate itin jautriai.

REKLAMA

Liūtas. Atrodo, šią savaitę jums teks priimti svarbų sprendimą meilėje. Jei esate susituokę ir turite vaikų, galbūt šis bus susijęs su vaikais ar šeima. Nesusituokusiems greičiausiai teks svarstyti, kurti šeimą ar ne. Jeigu neseniai pradėjote draugauti, minėtas sprendimas bus susijęs su santykių eiga. Reikalai rimtėja, dabar norite daugiau nei lengvo flirto. Kalbėkite apie tai.

Mergelė. Šią savaitę rimtai apsvarstysite ir vertinsite žmones, kurie jus supa. Vienišiai kels sau klausimą, kodėl negali susirasti partnerio, kuris būtų jo ar jos vertas. Atidžiai peržiūrėsite, kas sudaro jūsų pažįstamų ir draugų ratą. Galbūt šie jau turi poras ir nepadeda jums susipažinti? Visai įmanoma, nes susiporavusiems vienišių vargai neįdomūs. Permainos ir elgesio scenarijaus revizijos – teisingas ėjimas. Esate pasirengę pokyčiams.

Svarstyklės. Jei neseniai pradėjote susitikinėti su nauju žmogumi, jus labai žavės jo ar jos protas, mąstymo būdas. Jus stebins šio asmens branda, galbūt net lenkianti jo tikrąjį amžių. Kitiems tikėtina, kad jų mylimas ar artimas žmogus taps mokytoju, kažko juos išmokys, padės suprasti. Galbūt partneris yra tam tikros srities ekspertas ir pasidalys žiniomis ir įžvalgomis? Jei jus seniai ta sritis domino, bet nedrįsote į ją gilintis, dabar tam laikas tinkamas. Be to, jus tai suartins su partneriu.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA