REKLAMA

10 auksinių Jupiterio metų taisyklių

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

2015-uosius žvaigždžių žinovai dar vadina Jupiterio –  laimės, sėkmės ir gerovės planetos – metais. Jais vyraus optimizmo, drąsos, tikėjimo ir vilties kupinos nuotaikos.

Dvylikai Zodiako ženklų astrologai parengė po dešimt auksinių taisyklių, kad pasitelktų visas stiprios ir galingos planetos galias ir tinkamai jas išnaudotų per dvylika ateinančių jupiteriškų mėnesių.

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

REKLAMA

Esate pozityvus žmogus, jums būtina draugų, kolegų, partnerio, artimųjų kompanija. Paniurėlių niekam nereikia, o tokiu jūs ir neketinate tapti.

1 taisyklė. Gyvenkite išdidžiai, kelkite sau aukštus tikslus, tada Jupiterio metais daug pasieksite. Jokių abejonių, jokių trypčiojimų vietoje, tik pirmyn.

2 taisyklė. Rūpinkitės artimiausiais žmonėmis. Dovanokite jiems tai, kas patiems patinka, ką vertinate ir branginate.

3 taisyklė. Jau dabar planuokite keliones, į kurias jums palankiausia leistis vasarą. Ruošiantis kelionėms, širdį kutens džiugus nuotykių laukimas.

4 taisyklė. Jei tik turite laisvą minutę, surenkite sau ir brangiems žmonėms nedidelę ekskursiją savo mieste ar išsiruoškite aplankyti netoliese esantį įdomų kultūros, istorijos, meno, sporto ar gamtos objektą.

5 taisyklė. Visada likite ištikimi sau. Nemeluokite, neapgaudinėkite, kad tik pateisintumėte save, kodėl nesiekiate svajonės čia ir dabar.

6 taisyklė. Atraskite savo stipriąsias puses. Jeigu jas žinote, remkitės jomis, kad pasiektumėte tikslus, o silpnybėms nepataikaukite.

7 taisyklė. Bendraukite tik su sąžiningais žmonėmis. Melagius, laiko vagis, sukčius, pažadukus palikite už durų, už bendravimo slenksčio. Jupiterio metais ir jokiais kitais tokiems žmonėms jūsų namuose ir gyvenime ne vieta.

8 taisyklė. Ilgiau būkite gamtoje. Eikite pasivaikščioti, vedžiokite šunį, bėgiokite, važinėkite dviračiu ar žvejokite. Atraskite sau priimtiną ir metų laiką atitinkančią veiklą gryname ore. Taip pasikrausite energijos ir išsaugosite gerą nuotaiką.

9 taisyklė. Išmokite pasipasakoti apie jus kankinančias mintis, problemas. Nebūtina visada vieniems nešti sunkių minčių bagažą. Manote, juo apkrausite kitus? Nenuvertinkite aplinkinių, jei jie geros širdies ir išmintingi žmonės, mokės išklausyti, galbūt pasidalys sava patirtimi ar duos vertingą patarimą. Svarbiausia, kad klausytų, tai iš tiesų gydo.

10 taisyklė. Jei esate sveiki, dažniausiai galite pasigirti didele gyvybine energija. Dalykitės ja su kitais, bendraukite, kažką kartu veikite. Tai įkvepia.

TAURAS

Šio ženklo atstovai paprastai yra geros širdies žmonės, šiltos asmenybės. Jupiteris šiais metais jiems padės išgyventi giliausius jausmus. Antroje metų pusėje niekur nuo jų nesidėsite, turėsite juos išjausti. Ginkite tai, kas jums svarbu ir vertinga.

1 taisyklė. Sukvieskite draugus, šeimos narius ir kolegas. Atviros jūsų svetingų namų durys yra trumpiausias kelias laimei ateiti pas jus. Tokios Jupiterio metų taisyklės, bet jums tai ne naujiena, ar ne?

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA