REKLAMA

Kaip pasiekti savo meilėje ir gyvenime?

REKLAMA

Naujus metus (tiesa, Ožkos metai prasidės vasario 19-ąją, taigi turėsite laiko jiems pasiruošti) kinai pradeda taip, lyg imtų gyventi iš naujo. Galite ir jūs, jei siekiate pokyčių, juos inicijuokite su fengšui pagalba.

Tūkstantmetę patirtį kinai sudėjo į erdvės meno sąvoką fengšui, kuri pažodžiui reiškia vėją ir vandenį. Pasitelkdami gyvybinės energijos tėkmės arba či dėsnius, jie tinkamai išdėlioja objektus namuose ir taip prisikviečia sėkmę, meilę, sveikatą, gerovę, turtus į savo gyvenimą.

Numesti svorio

Geriausias fengšui patarimas šiuo klausimu – pirmiausia išsivalykite namus ir iš jų išneškite visa, kas nereikalinga. Šlamštas (nesvarbu, kad sukaupti daiktai yra dar vertingi, bet stovi nenaudojami) simbolizuoja neigiamą perteklių, kuris pažeidžia pusiausvyrą. Kūne tai atsispindi pertekliniais riebalais arba antsvoriu.

Čia, kaip ir su sportu, įsivažiuoti reikia pamažu, o ne iškart bėgti maratoną. Taigi pradėkite nuo vieno stalčiaus, lentynos ir eikite per spinteles, spintas. Meskite tai, ko seniai nebenaudojate, ar išdalykite veikiančius daiktus tiems, kuriems jų reikia.

REKLAMA

Kai namuose ims mažėti šlamšto, jausitės vis geriau, energingesni ir judresni. Tada kils didesnis noras judėti ir mesti kilogramus sportuojant.

Surasti meilę

Jei šiais metais norite įsimylėti, pradėkite tvarkytis nuo miegamojo. Šis atsakingas už jūsų meilės ir seksualinį gyvenimą. Pirmiausia pasitikrinkite, ar lova stovi taip, kad gulėdami joje aiškiai matytumėte duris. Jei taip, sugebėsite pamatyti jums suteiktą šansą meilėje ir juo pasinaudoti.

Taip pat svarbu, kad prie lovos būtų galima prieiti laisvai iš abiejų pusių. Tai simbolizuoja jūsų norą į gyvenimą priimti kitą žmogų. Jeigu norite stipresnio ar garantuoto poveikio, dešiniajame miegamojo kampe įtaisykite du, tai yra porą, gražių daiktų. Tai gali būti raudonos žvakės ar pagalvėlės, paveikslas ar nuotrauka su aistringa mylimųjų pora. 

Keisti darbą

Jeigu turite rūpesčių su darbu, apžiūrėkite savo namų fojė. Svarbiausia, kad ji būtų gerai apšviesta. Išvalykite purvą, dulkes ir nubraukite voratinklius. Prie durų (iš abiejų pusių, jei įmanoma) padėkite sveikų vešlių augalų.

Patepkite durų vyrius, kad negirgždėtų. Jei sunkiai sekasi atrakinti duris, pakeiskite spyną. Įsigykite dailią durų rankeną ar belstuką, pridėkite lentelę su pavarde prie durų. Kuo patraukliau atrodo jūsų durys ir fojė, tuo lengviau bus susirasti svajonių darbą ir gauti išsvajotas pajamas.

Susilaukti vaiko

Tie, kas šiais metais planuoja pastoti ar įsivaikinti, pirmiausia iš lovos, po kuria miega, turėtų pašalinti visus daiktus. Išvalykite grindis ir daugiau prie jų nesilieskite. Palovis tegu dulka, bet taip apsaugosite svarbią zoną, kuri atsakinga už kūdikio ar vaiko (įsivaikinimo atveju) atsiradimą jūsų gyvenime.

Kad išlaikytumėte namuose ramią ir vaikui pasitikti palankią atmosferą, nekabinkite ant sienų jokių naujų paveikslų ar  nuotraukų, nedarykite remonto. Dar įsigykite vėjo varpelį iš šešių metalinių vamzdelių, jį pakabinkite centrinės namų dalies dešiniajame kampe. Kiekvieną dieną pajudinkite varpelį iki tol, kol sulauksite geros žinios, kad pastojote ar gavote teisę įsivaikinti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA