REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (01 26–02 01 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Jeigu širdyje ilgai kankinotės dėl meilės, kurios, žinote, nepavyks patirti realiame gyvenime, šią savaitę turėsite pažvelgti tiesai į akis. Penktadienį aiškiai suvoksite, kad ši fantazija jums trukdo patirti meilę čia ir dabar. Galbūt sulauksite draugo ar asmens, kurį gerbiate, patarimo, o galbūt jūsų garbinimo objektas jus atstums aiškiai ir nedviprasmiškai. Kad ir kokios būtų „praregėjimo“ detalės, jums jos bus naudingos. Jau sekmadienį jausitės lyg naujai gimę ir lengva širdimi pradėsite viską iš naujo. Galų gale.

Tauras. Draugystė gali šią savaitę peraugti į romantiškus santykius. Penktadienį labai atsargiai vertinsite tokio pasikeitimo galimybes, nes manysite, kad dėl tų išsiveržusių emocijų labiau kaltos aplinkybės, o ne jūsų jausmai vienas kitam. Galbūt kažkuris manys, kad jis/ji ar jūs turite pernelyg daug „bagažo“, su kuriuo bus sunku kurti naujus santykius. Gal ir tiesa, gal bus sunku, bet tas „bagažas“ yra jūsų kiekvieno patirtis, būtent dėl jo jūs esate jūs. Elkitės ramiai, be staigių posūkių. Nuo sekmadienio į viską žvelgsite daug optimistiškiau. 

Dvyniai. Manysite, kad partneris nepalaiko jūsų karjeros tikslų. Gali būti ir slapta to priežastis, gal jis ar ji nenori pripažinti, kad pavydi jums to džiaugsmo, kurį patiriate profesinėje veikloje. Šiuo metu galbūt dirbate prie nuostabaus projekto, kuriuo didžiuojatės, sulaukiate kolegų ir viršininkų pagyrų. Dabar svarbu atrasti pusiausvyrą tarp darbo ir karjeros, nors tai padaryti šiuo metu jums labai sunku, bet tai ne priežastis partneriui atsukti jums nugarą. Verčiau kuo greičiau apie tai pasikalbėkite.

Vėžys. Ši savaitė bus įdomesnė vienišiems Vėžiams. Šio ženklo atstovams paprastai labai svarbios jų šaknys, protėviai, šeima, aplinka ir tradicijos. Jie nori, kad mylimas žmogus taip pat jaustųsi su visu tuo susijęs. Todėl dažniausiai Vėžys renkasi partnerį iš savo aplinkos, bet šią savaitę įmanomas skirtingų kultūrų susidūrimas. Galbūt nuspręsite nueiti į pasimatymą su žmogumi iš svetur? Trauka bus akivaizdi, skirtumai – įdomūs ir žadins smalsumą. Neignoruokite to, išdrįskite pažinti ir tyrinėti.

REKLAMA

Liūtas. Šią savaitę jūsų fantazija žaliuos ir vešės, todėl penktadienį jums gali sunkiai sektis perduoti norimą žinią mylimam žmogui. Galbūt jaudinsitės, kad jam ar jai tai gali pasirodyti pernelyg erotiška, per daug intymu, o gal tiesiog patiems bus gana nejauku išsakyti slapčiausius lūkesčius. Palaukite sekmadienio, tądien bus lengviau susišnekėti. Gali net paaiškėti, kad su mylimuoju ar mylimąja turite panašių lūkesčių iš meilės ir sekso.

Mergelė. Santykiai klostysis puikiai. Nuo šios savaitės iki pat vasario 20 dienos su mylimu žmogumi džiaugsitės laime ir harmonija. Venera tuo metu keliaus jūsų astrologinio būsto Partnerystės sektoriumi, ji padės jums švelniau, širdingiau reikšti jausmus mylimajai ar mylimajam. Tegu penktadieninis ginčas ar nesusipratimas namuose neužtemdo meilės. Sekmadienį skirkite laiko pabūti dviese, jausitės labai laimingi, jei taip padarysite.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA