REKLAMA

Geriausias svorio metimo būdas pagal Zodiaką

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Ką gi, didžiosios šventės baigėsi, kol kitos bus, jau ir pavasaris ateis. Iki tol pats laikas tarti skanėstams „sudie“, atsibučiuoti su gardėsiais, saldžiais ar sūriais, – visiškai nesvarbu. Jau metas sugrįžti prie įprasto mitybos režimo. Kuo jis paprastesnis ir aiškesnis, tuo geriau. 

Astrologai skuba jums į pagalbą, žada parinkti geriausią svorio metimo būdą pagal horoskopo ženklą. Neva tam tikros Zodiakui būdingos savybės gali padėti susiimti, nepataikauti savo silpnybėms.

SVARBU: į šiuos patarimus ir rekomendacijas žvelkite su gera skepticizmo doze. Ne astrologai, o gydytojai dietologai gali jums geriausiai patarti, kaip keisti mitybos įpročius.

AVINAS
Atkinso dieta

REKLAMA

Ši tarsi sukurta gimusiems po Avino ženklu. Pirmiausia, pabrėžiama, kad ši dieta skirta tiems, kurie nori ne tik keisti mitybą, bet ir sportuoti. O jūs tai mėgstate, jums būtinas judėjimas, kitaip sprogsite nuo energijos pertekliaus. Greičiausia, kad jūsų gyvenimo būdas ar pasirinkta profesija „netikėtai“ priverčia jus daug judėti, o kur dar jūsų siekis gauti kasdienę adrenalino dozę? Tam reikia daug degalų, kitaip tariant, tinkamos mitybos.

Laikantis Atkinso dietos, suvartojama daug baltymų turinčio maisto (mėsos, pieno produktų), bet atsisakoma angliavandenių (jokių saldumynų, duonos, netgi krakmolingų daržovių). Alkoholis griežtai draudžiamas, siūloma gerti negazuotą vandenį ir nesaldintą arbatą. Be to, kas ypač tinka Avino ženklo atstovams, čia nereikia daug skaičiuoti ir drebėti dėl kalorijų, per dieną leidžiami trys valgiai ir užkandžiai tarp jų.

TAURAS
Glikemijos indeksas

Cukrus ir visos su juo susijusios nuodėmės… Gimusiems po Veneros, vienos saldžiausių planetų, valdomu ženklu, reikėtų labai atidžiai stebėti, kiek cukraus su maistu, taip pat saldainiais, įvairiais kepiniais ir alkoholiu (!) suvartojate.
Jums turėtų tikti dieta, kai reikia valgyti mažo glikemijos indekso maistą, – mėsą, žuvį, pilno grūdo produktus, vaisius ir daržoves, taip pat ankštines daržoves – pupeles, žirnius. O štai didelį glikemijos indeksą turinčių bulvių, baltos duonos ar makaronų patariama atsisakyti. Glikemijos indekso dietasureguliuoja angliavandenių, proteinų ir riebalų kiekį, tai padeda jaustis energingesniems, daugiau judėti ir tuo pačiu mažinti svorį.

DVYNIAI
Svorio stebėtojai

Esate vieni socialiausių Zodiake, todėl ir rinkdamiesi dietą nenorite tai daryti vieni, jums reikia kompanijos. Dvyniams tiktų dieta „WeightWatchers“, nes čia leidžiama viskas, netgi vadinamieji nesveiki produktai. Kiekvienam produktui skiriamas tam tikras balų kiekis, atsižvelgiant į žmogaus kūno svorį. Galite valgyti, skaičiuoti balus, matuoti numestus kilogramus, o kai susitiksite kassavaitiniame susitikime su likimo broliais ir sesėmis, aptarsite iškilusius sunkumus, koją tikslui kišančias silpnybes. Panašu į vakarėlį, ar ne?

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA