REKLAMA

Vasario mėnesio horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Tie Zodiako ženklai, kurie aktyviai pradėjo 2015-uosius, vasario mėnesį nesusidurs su didelėmis kliūtimis, siekdami užsibrėžtų tikslų. Jų veržlumas ir įgautas gyvenimo pagreitis nesulėtės. Jiems kils gerų idėjų ir pasitaikys palankių galimybių realizuoti savo užmojus.

Vasario mėnuo bus daug kam permainingas bendravimo sferoje. Atsiras galimybių užmegzti naujas pažintis ir naudingus ryšius, tačiau netrūks ir nesusipratimų. Konfliktai gali įsiplieksti dėl smulkmenų.

Tie, kurie pradėjo metus pasyviai, riedėjo sena įprasta vaga, be jokių ypatingų siekių ir tikslų, vasario mėnesį patirs sukrėtimų, kurie turės išjudinti juos iš letargo. Nemalonumai nesibaigs, kol jie neatsibus ir neišsikels sau kokių nors naujų iššūkių. Tad neskubėkite kaltinti likimo dėl užgriuvusių nesėkmių, verčiau pasvarstykite, ar nepiktinate jo savo neveiklumu.

AVINAS

REKLAMA

Pirmoji vasario mėnesio pusė Avinui atneš įvairių džiaugsmingų siurprizų. Jis galės pagaliau nusipirkti tai, apie ką seniai svajojo. Gali netikėtai padaugėti pajamų ar atsirasti papildomų uždarbio galimybių. Svarbu neatmesti gerai neapsvarsčius ir nepatikrinus kiekvieno naudingo pasiūlymo. Mėnesio pabaigoje gyvenimas apsiblaus. Stenkitės nepasiduoti blogai nuotaikai, kad neįsivarytumėte rimtos depresijos. Prisiverskite imtis aktyvios veiklos, rūpinkitės savimi, eikite į baseiną, grožio saloną, sporto klubą, atnaujinkite garderobą, pakeiskite interjerą namuose ir atsigausite.

Palankios dienos: vasario 3, 15, 18, 19, 23, 27.
Nepalankios dienos: vasario 10, 14, 26.

TAURAS

Tauro siekis įtvirtinti savo autoritetą šeimoje, darbe arba visuomenėje pareikalaus iš jo daugiausia dėmesio ir energijos. Ir jam pavyks parodyti kitiems, ko yra vertas. Mat vasario mėnesį jis kaip niekada spinduliuos savo žavesį. Jam lengvai seksis palenkti į savo pusę ne tik draugus, bet ir pavyduolius, susirasti bendražygių. Deja, Taurui reikia būti labai atsargiam – netaktiška replika ar netinkamas sąmojis gali įžeisti ir nuteikti priešiškai jam reikalingiausią žmogų.

Palankios dienos: vasario 2, 3, 9, 23, 24.

Nepalankios dienos: vasario 14 ir 18.

DVYNIAI

Vasario mėnesio pradžioje Dvynių nuotaika puiki nebus. Aplinkiniai erzins juos savo elgesiu, nedraugiškai nusiteikę žmonės visaip trukdys jiems įgyvendinti planus. Dvyniams patartina nesikarščiuoti ir nebandyti galva pramušti sienos. Geriau nusiraminti, pasvarstyti ir veikti atsargiai, tyliai, pamažu, pasinaudojant jiems būdingu žavesiu ir išradingumu. Jeigu jie be reikalo nepriskaldys malkų, mėnesio pabaigoje dauguma problemų pačios išsispręs, atsiskleis palankių perspektyvų. Gali pasitaikyti naudingų pasiūlymų, paaukštinimo darbe ar piniginių paskatinimų.

Palankios dienos: vasario 3, 23, 26, 28.
Nepalankios dienos: vasario 6, 10, 12, 13, 15, 22.

VĖŽYS

Vasario mėnesį Vėžiui daug rūpesčių gali sukelti sveikata. Pasistenkite iš anksto apsilankyti pas gydytojus, jei sergate chroniškomis ligomis ar kyla įtarimų, kad kažkas su jumis negerai. Dominuojanti nuotaika bus slogi. Viskas erzins Vėžį, jis bus pasirengęs lengvai pravirkti ir neretai jausis kaip apleistas našlaitis. Tada likimas parodys, kad nėra nuo jo nusigręžęs. Kolegos, artimieji, draugai ir brangūs žmonės uoliais stengsis jam padėti. Mėnesio pabaigoje Vėžys pasijaus vėl mylimas, laimingas ir šiek tiek pavargęs nuo perdėto aplinkinių žmonių dėmesio jo asmeniui.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA