REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (02 02–08 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Malonumas – štai kas bus jums svarbiausia šią savaitę. Jeigu turite porą, su juo ar ja jausitės ypač artimi ir susiję, noriai tarsite širdį glostančius žodžius, gal net pirmąkart juos išsakysite garsiai. Nauja pažintis vienišiams gali virsti intymiu ryšiu, su tuo žmogumi jausitės susiję tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Visą savaitę atrodysite itin pasitikintys savimi, pakylėti, žaismingi, linksmi. Žinote, ką? Gera nuotaika užkrečiama, todėl aplink jus daugės tokių žmonių.

Tauras. Esate nusiteikę bendrauti, ši nuotaika užsilaikys, tęsis bent kelias savaites. Pasinaudokite šia pakilia banga ir dinkite iš namų, įsimaišykite į margą minią įdomių žmonių ir atsidurkite jų dėmesio centre. Šią savaitę jus ypač trauks bendrauti su senais ar naujais pažįstamais, kurie domisi menais ar siekia dvasinio tobulėjimo. Jeigu turite porą, galbūt savaitgalį kartu nutarsite apsilankyti renginyje, seminare, užsiėmime, kur ne tik kažką naujo sužinosite, bet ir sutvirtinsite ryšį. Palaiminti tie, kurie santykiuose gali atrasti ir meilę, ir draugystę.

Dvyniai. Atrasite būdų mylimam žmogui parodyti, kaip jį ar ją mylite. Savaitės pradžioje, antradienį, stojusi Mėnulio pilnatis pakvies jus su juo ar ja pasikalbėti iš širdies. Jeigu šią savaitę planuojate kam nors prisipažinti mylį, laikas tikrai tam labai palankus. Mokėsite kalbėti atvirai, įtikinamai, įtaigiai, bus sunku jumis netikėti ar jums atsispirti.

Vėžys. Galbūt svajojate su mylimuoju pradėti bendrą verslą? Jeigu taip, yra tikimybė, kad turėtumėte uždirbti pinigų ir kartu realizuoti savo sumanymus kartu. Skamba gerai, ar ne? Sekmadienį turintiems porą yra tikimybė rimtai pagilinti ir sutvirtinti ryšį. Galbūt kartu nutarsite patyrinėti nežinomas ir nepažintas teritorijas – dvasines, intelektines, fizines ar geografines. Taip pasijusite dar artimesni. Pirmomis vasario dienomis jausmai, meilės reikalai gros pirmuoju smuiku.

REKLAMA

Liūtas. Šią savaitę bus sunku slėpti jausmus. Mėnulio pilnatis savaitės pradžioje, antradienį, to neleis. Tai yra gerai. Jeigu šiuo metu tarp jūsų ir partnerio iškilo jautrių temų, bus palanku pasikalbėti apie tai, kas jus skaudina ar žeidžia. Tik atminkite, kad Merkurijus atgal juda jūsų astrologinio būsto Santykių sektoriuje, o tai yra ženklas santykiuose sugrįžti prie esminių ir pačių svarbiausių dalykų. Yra šansų, kad partneris jus išgirs, jei kalbėsite atvirai iš širdies.

Mergelė. Kol meilės planeta Venera keliauja Mergelių astrologinio būsto Partnerystės sektoriumi, jų santykiuose turėtų vyrauti darna ir vien teigiamos natos. Be to, šią savaitę Venera bus palankioje padėtyje su Plutonu, rimtų pokyčių ir transformacijų planeta, ir ši jungtis vyks jūsų astrologinio būsto Tikros meilės sektoriuje. Neigiami šių planetų susidūrimo aspektai pasireiškia nesveiku poreikiu konkuruoti poroje, rodyti savo valdžią ir kontroliuoti. Tačiau, jei viską darote teisingai, laukia teigiama meilės patirtis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA