REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (02 09–15 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Savaitės viduryje, trečiadienį, komunikacijos planeta Merkurijus vėl ims judėti tiesiai ir stipriai veiks jūsų astrologinio būsto Grupių ir draugų sektorių. Dabar jūsų gyvenime atsiras linksmo ir malonaus šurmulio. Taip pat turėsite galimybę išsiaiškinti su visais draugais ir pažįstamais nesusipratimus, nesusišnekėjimus ar nusišnekėjimus, kurių galėjo atsirasti, kol Merkurijus judėjo atgal. Vienišiams tinka megzti pažintis internete, gali pasisekti sutikti jums tinkantį žmogų.

Tauras. Meilei šią savaitę laiko nebus daug. Nagi, juk negali kiekviena diena jums atnešti širdį drebinančių įvykių! Šią savaitę jums vertėtų išsiaiškinti, kas vyksta profesiniame gyvenime. Greičiausiai kalbėsitės su viršininku ir mėginsite išvynioti sumaišties kamuolį, atsiradusį dėl jūsų vaidmens kompanijoje. Nesijaudinkite, pokalbis baigsis pozityvia nata, gal net gausite įdomų pasiūlymą. Jeigu netyčia įsižiūrėjote savo bosą ar svarbų žmogų kompanijoje, gali būti, kad nuspręsite jam ar jai atskleisti savo jausmus.

Dvyniai. Jūsų ženklą valdantis Merkurijus vasario 11 dieną, trečiadienį, vėl ims judėti į priekį, o jūs iškart pasijausite geriau. Greičiausiai nuo sausio 21 dienos jums kildavo nemažai įtampos ar sumaišties bendraujant. Asmeniniame gyvenime galėjote susiginčyti, susipykti su jums svarbiu žmogumi dėl moralinių, dvasinių ar su asmeniniu tobulėjimu susijusių reikalų. Dabar atrasite būdą, kaip tą nesutarimą išspręsti, būsite pasirengę susitikti pusiaukelėje, priimti kitokį požiūrį ir pašalinti santykius graužiantį pykčio ar nusivylimo kirminą.

Vėžys. Turintieji porą pastaruoju metu patyrė nemažą sumaištį ar net susiginčijo dėl bendros finansinės padėties. Gal turite atiduoti paskolą ir vėluojate su įmoka, o gal tiesiog neatrandate tinkamo balanso, kaip sureguliuoti pajamas ir išlaidas? Kitiems Vėžiams gali iškilti dilema, ar skirti savų pinigų bendram projektui ar investicijai. Ypač sunkūs šie klausimai bus tiems, kurių santykiai dar pakankamai švieži. Šią savaitę jums turėtų pavykti atrasti bendrą kalbą, pasišnekėti apie tai, kas su jumis vyksta.

REKLAMA

Liūtas. Palengvėjimas jau visai šalia. Kelias pastarąsias savaites Liūtai su mylimu žmogumi turėjo dėti pastangų, kad susikalbėtų (Merkurijus keliavo atbuline eiga jūsų astrologinio būsto Santykių sektoriumi), kad nepasiduotų nusivylimui. Laimei, galėsite atsikvėpti, nes greičiausiai jau permąstėte ir atradote dalykų, kurie jums trukdo produktyviai bendrauti, juos pašalinote ir sugebėsite santykiuose sukurti palaikančią atmosferą. Jau nuo trečiadienio atrastas tiesas ir išmoktas pamokas imsite taikyti kasdienybėje.

Mergelė. Trečiadienį jūsų ženklą valdanti planeta Merkurijus pakeis kursą, vėl ims judėti į priekį. Pasijausite tvirtai visose gyvenimo srityse, taip pat ir meilės. Didžiąją savaitės dalį skirsite šalinti nesusipratimams su kolegomis ar tikrinsite pasirašytus ar ruošiamus pasirašyti dokumentus, sutartis, parengtus projektus. Jeigu netyčia kolegoms prasitarėte apie meilės reikalus, greičiausiai šią savaitę dėl to gailėsitės. Kai kurios Mergelės darbe galėjo tapti paskalų objektu. Gyvename ir mokomės, ar ne?

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA