REKLAMA

2015-ųjų kinų meilės horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Kinų Naujieji dar tik prasidės po kelių dienų (vasario 19-ąją). Metų valdove taps Žalia Medinė Ožka, ji pakeis Žalią Medinį Arklį. Ožka siejama su ramybe, švelnumu, taikumu, todėl ir metų tikimasi ramesnių. O kokie jie bus meilei?

ŽIURKĖ

Šie metai jums idealūs, jei nuspręsite kurti šeimą. Ožkos valdomu laikotarpiu būsite skatinami elgtis pagal žiurkišką prigimtį – veistis ir daugintis. Jei dar nenorite ar jau nebenorite  vaikų, patariama daugiau laiko leisti su partneriu ir užsiimti romantiška veikla – lankykite šokių pamokas, važiuokite į kelionę, žodžiu, ieškokite įspūdžių ir patirčių kartu. Geriausias patarimas vienišiems Žiurkės metais gimusiems žmonėms – palikti komforto zoną, įveikti baimę, nejaukumą ir ryžtis dalykams, kurių dar niekada nedarėte. Įsipareigojusieji šio ženklo atstovai gali iš naujo įsimylėti esamą partnerį ir išgyventi antrą medaus mėnesį. Tai bus aistringi metai Žiurkėms.

JAUTIS

REKLAMA

2015 metai į jūsų gyvenimą sugrąžins stabilumą. Jeigu esate įsipareigoję, santykiai bus malonūs ir teiks džiaugsmo, bet bus nuobodžiai ramūs, be kažkokių įsimintinų posūkių. Poroms palankus metas pagalvoti apie finansinį saugumą, pasirašyti sutartį su pensijų kaupimo fondu, atsidaryti kaupiamąją sąskaitą, investuoti į nekilnojamąjį turtą, pirkti namus, atidėti pinigų vaikų studijoms. Vieniši Jaučiai turėtų mėgautis meilės žaidimu, o rimtų santykių nesitikėti. Nuotykius, linksmus pasibuvimus mėgstanti Ožka padės linksmintis, todėl pritrauks jums būrį gerbėjų, bet nebūtinai pastovų gyvenimo partnerį.

TIGRAS

Šio ženklo atstovai Žalios Medinės Ožkos metais turėtų būti atsargūs meilės reikaluose. Per pirmą pasimatymą susižavėsite nuostabiu kompanionu, o vėliau paaiškės, kad jis ar ji turi rimtų problemų (psichologinių, finansinių, elgesio). Neskubėkite šokti stačia galva į santykius, impulsyviems Tigrams 2015 metais patariama elgtis ramiau. Ožkos metais šio ženklo atstovams, ypač turintiems pastovius partnerius, gali tapti labai nuobodu. Tai žinodami, pasirūpinkite „saugikliais“, išmoningai paįvairinkite kasdienybę, atraskite įdomios ir įkvepiančios bendros veiklos.

KIŠKIS

Šio ženklo atstovai 2015 metais taps tikrais meilės magnetais. Tiek vieniši, tiek įsipareigoję Kiškiai patirs daug malonumo iš santykių – eis į pasimatymus, bendraus, kurs ryšį. Vieniši šio Zodiako atstovai Ožkos metais turi šansą susitikti sielos draugą, artimą sielą, bet ir ieškantiems poros yra tikimybė surasti sau skirtąjį ar skirtąją. Štai kodėl vienišiai turėtų eiti į kiną, koncertus, parodas, netgi mitingus – visur, kur būna daug žmonių ir yra galimybė susipažinti. Įsipareigojusieji galbūt kartu imsis kažkokios kūrybinės veiklos. Ilgiau draugaujantys gali nutarti susižadėti ir paskirs vestuvių datą.

DRAKONAS

2015 metais Drakonų gyvenimas net siūbuos nuo emocijų. Turinčiųjų porą ryšys bus išbandytas, nes Drakonų partneriai gali pasielgti netoleruotinai. Jeigu šis principingas ženklas vis dėlto nutars atleisti ir likti lojalus suklydusiam partneriui, jų sąjunga gali sustiprėti ir netgi trukti visą gyvenimą. Jei vis dėlto nuspręstų skirtis, šio Zodiako atstovams prireiks nemažai laiko, kol užsigydys žaizdas. Žalios Medinės Ožkos metais jiems nepatariama šokinėti iš lovos į lovą, tokie atsitiktiniai ryšiai nei malonumų, nei laimės nepriduos. Vieniši Drakonai šiemet lengvai įsimylės iki ausų.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA