REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (02 16–22 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Būsite aistringiausias šios savaitės Zodiakas. Marsas, Avino valdovas, ketvirtadienį įeis į jūsų ženklą, o penktadienį čia svečiuosis Venera. Sekso ir meilės planetos jūsų namuose? Patys kalti, jei nepasinaudosite ant lėkštutės po nosimi pakišta galimybe. Tikėkitės daugiau malonumo bendraudami, netrūks jo ir miegamajame. Sekmadienis išvis bus stebuklinga aistros ir malonumų diena. Praleiskite ją naudingai.

Tauras. Slapta meilės istorija gali užvirti šią savaitę ir po jūsų padange. Reikia tikėtis, kad šiame slaptume nieko skandalingo nėra, kad nepatekote į meilės trikampį. Tauro ženklo atstovai į meilę žvelgia rimtai ir dažniausiai tokių pinklių vengia kaip velnias kryžiaus. Labiau tikėtina, kad ilgą laiką slėpėte jausmus, o dabar atsiras galimybė jam ar jai šiuos atskleisti. Gal tiesiog jums tam pritrūkdavo drąsos? Šįkart bus kitaip, viskas pasikeis. Jė jė jė!

Dvyniai. Jūsų aplinkoje ir meilės reikaluose viskas ims virti, kilti, putoti. Ramybės nesitikėkite. Su jums svarbiu asmeniu susisaistysite aistringais, jaudinančiais ryšiais, o šie greičiausiai patampys ir jausmų virveles. Kai kurie Dvyniai gali šokti į santykius su draugu, greičiausiai šis šuolis bus sėkmingas. Abu svarstysite, kodėl anksčiau to nepadarėte. O gal tiesiog nuspręsite miegoti kartu, toliau išlaikydami draugiškus ryšius, bet neįsipareigodami. Kol kas. Kas žino, kaip ten bus su tais jausmais.

Vėžys. Jūsų patrauklumas priešingai lyčiai taps akivaizdesnis, matomesnis ir pastebimesnis. Kad ir kaip mėginsite išlikti profesionalūs ir nerodyti jausmų darbe, šią savaitę jie čia virte užvirs. Blogiausias scenarijus – patirsite seksualinį priekabiavimą arba jus apkaltins, arba jūs pareikšite kaltinimus kolegai arba vadovui. Kiek malonesnis, bet vis tiek keblus variantas – jaučiate abipusę trauką su svarbiu asmeniu jūsų darbe. Vis sunkiau seksis tai ignoruoti, bet stenkitės elgtis labai atsargiai ir delikačiai, jei nenorite patekti į nemalonią situaciją.

REKLAMA

Liūtas. Jums būtina atsitraukti, į  santykius pažvelgti iš atstumo, ryšiui suteikti erdvės, kad galėtumėte atgaivinti tą pirminę liepsną, kas ir įdegė meilę partneriui. Galbūt nuspręsite kartu mokytis, lavintis, plėsti akiratį ar leisitės į dvasingumo paieškas. Vienišiems Liūtams patartina palikti saugų namų ir draugų prieglobstį. Jeigu norite susipažinti su jums įdomiu žmogumi ir eiti su juo į pasimatymą, niekas už rankos ten nenuves, patys turite judintis, ieškoti ir teikti pasiūlymus. Jei netingėsite ir atrasite tam drąsos, rezultatų nesigailėsite.

Mergelė. Erotika yra antrasis jūsų vardas? Šią savaitę tikrai taip, nes kosminiai meilužiai Marsas ir Venera, sekso ir meilės planetos, veikia jūsų astrologinio būsto Intymumo ir meilės sektorių. Sukils nevaldomos aistros, nenuostabu, kad jausitės lyg apsvaigę nuo meilės ir mylėjimosi. Leiskite sau panerti į šiuos slaptus malonumus, mėgaukitės ypatingu laikotarpiu ir jo dovanomis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA