REKLAMA

Kokia ta Ožka ir kaip elgtis jos metais?

REKLAMA

Jei nuspręsite pasitikti kinų Naujus metus, kuriuos valdys Žalia Medinė Ožka, patarsime, kokius drabužius vilkėti, kokius audinius ir kokių spalvų rinktis, o kokių aksesuarų reikėtų vengti. 

Išsamiau papasakosime ir ape šį kinų Zodiaką, kad žinotumėte, kokio elgesio ji netoleruos, o už kurį apdovanos. 

Kaip rengtis per kinų Naujuosius?

Kinų Zodiako gyvūnas Ožka yra tikra koketė ir ji turi puikų skonį. Todėl pasitikdami jos metus, renkitės skoningai, bet žaismingai, nenuobodžiai. Tik šio Zodiako stilius neturi nieko bendro su Holivudo ikonų spindesiu, greičiau jau su kaubojišku ar klasikiniu. Natūralumas, o ne dirbtinumas šiemet bus užkeltas ant pjedestalo.

Taigi vasario 19-ąją, pasitikdami kinų Naujuosius metus, venkite ryškių, akį rėžiančių spalvų ir aksesuarų, rinkitės drabužius iš natūralių medžiagų. Vienintelis tabu – oda ir kailis. Šitokio įžūlumo 2015 metų valdovė jums neatleis. Ne tik drabužių, bet ir aksesuarų su šiomis medžiagomis vertėtų vengti tiek per Naujuosius, tiek visus Ožkos metus. O štai vilna ir visa, kas iš jos pagaminta, bus labai pageidautina.

REKLAMA

Prie kūno prigludusios suknelės šiemet netiks, juk ne Gyvatės valdomas šis laikotarpis. Ožka mėgsta apimtį. Taigi, jeigu labai norisi kažkurią kūno dalį aptempti, ieškokite kompromiso. Tarkime, palaidinė ar marškinėliai gali būti itin prigludę, o sijonas laisvas ar netgi pūstas. Arba atvirkščiai, platesnė viršutinė, o apatinė aprangos dalis – siaura.

Kokios spalvos palankiausios?

Šiemet yra Žalios (arba Mėlynos) Ožkos metai, todėl pirmiausia palankios bus žalia, mėlyna ir visi jų atspalviai. Geltona ir ruda, tamsiai ruda (medžio, juk Ožka Medinė), švelnesnė, pastelinė, pavyzdžiui, kavos su pienu, irgi tinka. Stiklo, metalo blizgesys 2015-aisiais nepageidaujamas.

Kaip elgtis Žalios Medinės Ožkos metais?

Padėkite kitiems ir leiskite, kad jums padėtų. Vienas pagrindinių šio kinų Zodiako bruožų – bendruomeniškumo jausmas. Ji nesigėdija prašyti pagalbos ir paramos, ji su didžiausiu malonumu pati skuba į pagalbą. Taigi, pasitinkant kinų Naujuosius, nereikėtų demonstruoti savarankiškumo, individualumo ir išskirtinumo. Pasijuskite bendruomenės, grupės, būrio dalimi, priimkite aplinkinių geranoriškumą ir dosnumą. Ši šventė, jei nutarsite ją švęsti, puiki proga parodyti dėmesį ir rūpinimąsi jums brangiais žmonėmis.

Būkite kuklesni. Ožka nei žemina save, nei kelia aukščiau už kitus. Jos globojamu laikotarpiu laimės kuklieji, o ne pasipūtėliai. Tai nereiškia, kad šiemet reikės visko atsisakyti, tik taupyti ir slėptis rūsiuose. Ne, pirkite daiktus, kurie jums patinka, kurių trokštate, puoškitės, bet tik dėl to, kad būtų smagu, linksma, gera, o ne norėdami pasirodyti prieš kitus.

Derinkite viską su viskuo ir maišykite tarpusavyje. Pagal kinus, Ožka yra labai kūrybingas gyvūnas, o jos kūrybiškumas pasireiškia įvairiose srityse. Ji ne tik mokės suplakti įdomų kokteilį per vakarėlį ar, atradusi kelis produktus šaldytuve, pagaminti pavydėtinai skanų troškinį. Ožka gali būti kukli, viliojanti, gudri, nenuspėjama. Vienodumas ir pasikartojimas įvaro jai nuobodulį. Norėdami pelnyti šių metų globėjos palankumą, venkite šablonų, perženkite nustatytus rėmus, ieškokite kūrybingų išeičių visur ir visada.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA