REKLAMA

Kovo prognozė Rytų Zodiako ženklams

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

KARTU, o ne PRIEŠ. Kovas bus palankus imtis bendros veiklos ir per ją susipažinti su naujais žmonėmis. Taigi lavinkite savo emocinį intelektą, stiprinkite bendravimo įgūdžius, nes šiemet jie bus itin paklausūs. Žalia Medinė Ožka, 2015 valdovė, ypač vertina bendruomeniškumą.

Jeigu įpratote viską daryti vieni, nes kiti jums tai užkrauna arba nepasitikite aplinkinių gebėjimais įvykdyti užduotis, pats laikas keisti kursą. Gera žinia – Visata padės tiems, kurie judės su pagrindiniu srautu, o ne mėgins jį apeiti. Tokiems ji pasiūs ne tik naujų pažinčių, bet ir palankių galimybių.

ŽIURKĖ
Užuosti tendencijas

Kovo mėnesį Žiurkės metais gimusiems patariama jungti žemesnę pavarą ir mažinti judėjimo greitį ir veiklų kiekį. Tada turėsite laiko apsidairyti, apsiuostyti, kas aplink jus vyksta, pajausti, kokios tendencijos kybo ore. Tai naudinga ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime. Ši nuostata padės išlikti budriems, pasirengti netikėtumams, o taip pat atrasti ir priimti naujas idėjas.

REKLAMA

JAUTIS
Jausmų prabudimas

Jaučio metais gimusieji yra visada pasirengę pulti į pagalbą, jei tik kas jos paprašo. Viskas gerai, bet apskaičiuokite jėgas ir atraskite laiko pasirūpinti savo sveikata ir poilsiu. Kovas Jaučio ženklo atstovams bus gana romantiškas mėnuo, labai tinkamas meilei. Vienišiai turėtų planuoti pasimatymus, o turintieji porą – ją apsupti rūpesčiu ir dėmesiu. Darbe Jaučio metais gimusieji atras kūrybingumo aukso gyslą. Svarbu priimti teisingus sprendimus, o juos įgyvendinti surasite jėgų ir būdų.

TIGRAS
Laikas keistis

Veiklieji Tigrai yra pratę tikslų siekti atkakliai, ryžtingai, tam jiems pakanka pasitikėjimo savimi. Tačiau Ožkos metais taisyklės keičiasi, turėsite keistis ir jūs. Jau kovo mėnesį turėtumėte įprasti dairytis aplink, pasitarti su aplinkiniais, pasitelkti jų žinias, patirtį ir jėgas. Tai nereiškia, kad nebegalėsite įgyvendinti savo idėjų, tačiau daugiau laimėsite ne pavieniui, o veikdami kartu.

KIŠKIS
Spalvingas pasirinkimas

Taigi nuo jums pasiūlytų galimybių ir galva apsisukti gali. Na na, nėra jau taip blogai. Niekas nesako, kad apsispręsti bus lengva, bet nemėginkite skųstis, kad gauti daug pasiūlymų yra blogai. Rinkdamiesi ir priimdami sprendimus, kliaukitės intuicija, klausykitės vidinio balso ir rizikuokite. Būtų gaila, jei pavėjui paleisite jums dovanotus šansus. Darbe svarbu nepadaryti klaidos – neleiskite, kad jus įkalbėtų ryžtis tam, kam priešinasi jūsų protas ir širdis. Kovo mėnesį Kiškio metais gimusieji gali tikėtis aukštų skrydžių, apskritai jiems puikiai seksis privačioje sferoje, gyvenimas tekės harmoningai.

DRAKONAS
Stiprinti bendruomeniškumą

Įsijausti ir suprasti aplinkinius Drakonai moka, tik šį mėnesį to nepakaks. Dabar jūsų artimieji ir draugai reikalaus daugiau dėmesio ir bendradarbiavimo. Pykti dėl to tikrai nevertėtų, greičiau jau džiaugtis, kad taip jiems rūpite, kad jiems jūsų reikia. Darbe taip pat patartina stiprinti santykius, bendradarbiauti ir dirbti kompetentingai. Būkite dosnūs ir atviri pokalbiui, diskusijai, deryboms.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA