REKLAMA

Kovo mėnesio horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Kovas daugumai Zodiako ženklų bus romantikos, naujų susitikimų ir įsimintinų įvykių mėnuo. Atkaklus ir nuoseklus triūsas duos vaisių. Karštakošiams nesiseks. Pernelyg skuboti, neapgalvoti veiksmai gali smarkiai pakenkti. Kovo mėnesį patartina viską ramiai apsvarstyti ir veikti planingai.

Atsargiai rinkitės naujus draugus, nes apgavikai ir sukčiai bus suaktyvėję. Didelės sėkmės meilėje nesitikėkite, bet nenusiminkite: pavasaris dar tik prasideda.

Sveikata priklausys nuo dvasinės būsenos, tačiau per smarkiai rizikuoti neverta. Didelis traumų pavojus.  Ir pinigėlius pataupyti nepakenks.

AVINAS

REKLAMA

Avinui kovo mėnuo atneš daug rūpesčių ir nerimo. Iš pradžių jam seksis įžvelgti naujus jau žinomų įvykių aspektus, pastebėti netikėtas žmonių savybes ir neklystamai nustatyti problemos esmę. Ginčuose (taip pat ir konfliktuose) su bendradarbiais, klientais ir artimaisiais jam pavyks suvokti tiesą. Mėnesio viduriui bus būdinga tokia pat sumaištis, bruzdesys, rūpesčiai ir nervinimasis dėl menkniekių.

Kovo pabaigoje Avinas gali pasijusti „išsisėmęs“ ir pervargęs. Kaip gelbėtis, geriausiai žino jis pats. Laikas sustoti, padirbėti su savimi, subalansuoti darbą ir poilsį, atmesti tuos rūpesčius, kurie per menki, kad eikvotų jiems laiką ir jėgas.

Darbe kunkuliuos intrigos. Avinas atsakys į jas tokiais pat metodais. Nestabili finansinė padėtis skatins ieškoti naujų pajamų šaltinių. Užtat meilės fronte jam seksis puikiai. Jei užsiims kūryba, įkvėpimo jam netrūks, galės atsijungti nuo rutininių rūpesčių ir gerai jaustis. Apskritai jo savijauta visą mėnesį tiesiogiai priklausys nuo nuotaikos ir pasitikėjimo savimi.

Palankios dienos: kovo 3, 9, 15, 18, 23, 27.

Nepalankios dienos: kovo 6, 13, 14, 20.

TAURAS

Kovo mėnesį šio ženklo atstovams teks spręsti dilemą, ką pasirinkti. Vienam teks rinktis iš dviejų komercinių pasiūlymų, kitam – gydymosi ir sveikatos stiprinimo būdą, trečiam – darbo vietą, ketvirtam – sekso partnerį ar net gyvenimo draugą. Bet kuriuo atveju teks gerokai pasukti galvą ir pasinervinti. Juk visada apima baimė, kai reikia pasirinkti vieną iš dviejų panašių galimybių, kad neapsišautume.

Mėnesio viduryje Tauras bus pasinėręs į daugybę nelabai svarbių reikalų ir rūpesčių. Kovo pabaiga jam bus reikšminga. Galimos rimtos permainos jo gyvenime ar bent vienoje sferoje. Atsiras galimybė pakeisti kažką, kas atrodė nepajudinama. Taurui prasidės troškimų pildymosi laikas. Jam vertėtų susirūpinti savo kvalifikacijos kėlimu, pasimokyti naujų dalykų.

Netikėtų finansinių problemų Tauras nepatirs, nebent atvirkščiai. O asmeniniame gyvenime jam nepatartina skubėti priimti fatališkų sprendimų, nes didelė tikimybė, kad apsiriks ir susigadins sau gyvenimą. Verčiau leisti įvykiams tekėti savo vaga. Kūrybiniuose darbuose Taurui netrūks pasitikėjimo savimi, bet stokos tos ypatingos ugnelės, kuri padaro kūrinį šedevru. Jo sveikata galėtų būti geresnė, bet netikėtų „siurprizų“ kovo mėnesį nepateiks. Jam svarbu įsidėmėti vieną dalyką: geriau karti tiesa nei saldus melas!

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA