REKLAMA

Svajonių planetos įtaka mums

REKLAMA

Neptūnas aktyvuoja mūsų pasąmonę, padeda atsiskleisti, išlaisvinti sielos glūdumoje slypėjusią energiją, patirtis, stiprybes. Tai yra galinga jėga, sužinokite, kaip ją tinkamiausiai panaudoti.

Praėjusį ketvirtadienį, vasario 26-ąją, pabrėžia astrologai, buvo magiška diena. Pasak jų, tada atsivėrė durys į kitą pasaulį – pasąmonės turtus, mūsų dvasios gelmes. Dėl to kalta Žuvų ženklo valdovė Neptūno planeta. Ji atsakinga už sielos gelmes, permatomas ir lengvas svajas. Ypatinga akimirka nutinka, kai šio dangaus kūno veikiama plečiasi mūsų sąmonė. Į paviršių gali staiga iškilti neatrasti mūsų talentai, save pamatysime visiškai neįprastoje šviesoje, galime sulaukti netikėtų galimybių save realizuoti.

Sužinokite, kuriame ženkle yra jūsų Neptūnas ir kaip jis jus veikia. 

Skaičiavimas

Lentelėje suraskite, kur jūsų gimimo metu buvo Neptūno planeta , o tada sugrįžkite čia ir pasiskaičiuokite, per kelis ženklus nuo jūsų Saulės Zodiako, pagrindinio atskaitos taško jūsų horoskope, yra įsikūręs Neptūnas. Visiškai nesvarbu, pagal laikrodžio rodyklę ar prieš ją skaičiuosite, atraskite trumpiausią atstumą nuo savo Saulės ženklo iki savojo  Neptūno.

REKLAMA

Tarkime, esate gimęs 1970 metų balandžio 7-ąją, vadinasi, jūsų Saulė yra Avino ženkle, o Neptūnas – Šaulyje. Neptūną atrasite pasižiūrėję į lentelę. Tada, atskaičiavę atgal nuo Žuvų, nes šis kelias trumpesnis, nei einant nuo Tauro, sužinosite, kad Saulę Avine ir Neptūną Šaulyje skiria trys ženklai. Šis atsakymas padės žemiau esančiame tekste rasti aprašymą, kokio Neptūno poveikio jums tikėtis.

Taigi įmanomos septynios Neptūno padėtys Zodiako rate, pagal jas ir atsirinksite savo aprašymus: (1.) kai Neptūnas yra jūsų Saulės ženkle, (2.) kai Neptūnas yra šalia jūsų Saulės ženklo, (3.) kai Neptūnas yra įsiterpęs tarp jūsų Saulės ir Neptūno ženklų, (4.) kai Neptūnas yra per du ženklus nuo jūsų Saulės ženklo, (5.) kai jūsų ir Neptūno ženklus skiria trys ženklai, (6.) kai jūsų Saulės ir Neptūno ženklus skiria keturi ženklai, (7.) kai jūsų Saulės ženklas yra priešais Neptūno ženklą.

Kai Neptūnas yra jūsų Saulės ženkle (1.)
Kuo didesnės jūsų vizijos, tuo stambesnis bus laimikis

Saulės (jūsų ženklas) ir Neptūnas sudaro gana vaisingą sąjungą. Tai reiškia, kad jūsų angelas sargas yra visiškai šalia, su juo esate užmezgęs draugišką ryšį arba tiesiog jaučiatės jo saugomas. Klausotės vidinio balso, galite tai laikyti ryšio su savo angelu ar tiesiog savo vidine esme kanalu, būtent per jį susisiekiate su kitais pasauliais ir realybėmis. Jums šis ryšys yra svarbus.

Vyraujanti nuotaika. Esate žmogus, kuriam reikia laisvės. Tik būdamas laisvas jaučiatės laimingas.

Galimybė. Pasižymite didele empatija, jaučiate menkiausią kito žmogaus nerimą, skausmą, rūpestį. Pasitikėkite šia savybe, tai padės būti žingsniu priekyje, nuspėjant vadovo, kolegos ar artimo žmogaus veiksmus, elgesį. Jūsų niekas neapgaus, tiesiog jausite, kaip yra iš tikrųjų. Pasinaudokite šiuo gebėjimu 2015 metais, jis padės daug pasiekti. Kilęs sumanymas, pojūtis, kuris padės apsispręsti, imtis veiksmų darbe, gyvenime, gali atnešti daug pinigų.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA