REKLAMA

Intuicijos kodai. Kaip juos atrakinti?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Žuvų ženklas yra kupinas paslapčių. Viena didžiausių iš jų yra intuicija. Per Mėnulio pilnatį, kovo 5-ąją, ji taps kone apčiuopiama. 

Ar kiekvienas esame apdovanotas šiuo septintuoju žmogaus jutimu – nuojauta? O kaip su Zodiako ženklais, ar jie turi įtakos intuicijai? Ar galime ja pasitikėti?

Ji tikrai nėra tokia tiksli kaip receptų knyga, veikiau neįskaitomų pastabų pilni užrašai. Intuicija kalba užuominomis, slaptais kodais, juos reikia atskleisti. Ji prilygsta sapno suvokimui, ką jame regėjome, nebūtinai pildosi tiesiogiai, per vaizdinius mums perduodama žinia.

Jeigu galima suprasti ir paaiškinti sapnus, įmanoma atrasti raktų, padėsiančių atrakinti šifruotus nuojautos kodus.

REKLAMA

AVINAS

Gimusieji po Avino ženklu į šį pasaulį atsineša ugnį, kuri siejama su jiems būdingu įkvėpimu. Tai nėra visiškai tas pats, kas intuicija, bet labai panašu. Nuojauta yra daug stipresnė, o kai ši dvi gamtos dovanos susijungia,

Avinas trypia kojomis ir tvirtina – šimtu procentų esąs įsitikinęs, kad jis yra teisus. Užsispyrimo šio Ugnies ženklo atstovams netrūksta, kaip ir pasitikėjo savimi. Jiems reikėtų išmokti atidžiau stebėti savo pojūčius, klausytis vidinio balso ir, pirmiausia, mažuose dalykuose stebėti, kur nuojauta juos nuveda, ar ji dažniau klysta, ar būna teisi. Kai išmoks save girdėti, galės intuicija kliautis vis svarbesnėse situacijose.

TAURAS

Tauro ženklo atstovai paprastai į viską žiūri praktiškai. Jie savo gyvenimą tvarko, vadovaudamiesi įgyta patirtimi. Čia intuicijai dažniausiai vietos nėra. Su amžiumi jie ima suprasti, kad taip, jie klysta retai, bet kažko trūksta, kažkuriuo patirties šaltiniu jie nesivadovauja. Štai tada Taurai ima ieškoti, tai yra galimybė atrasti nuojautos turtus. Jiems labai padeda buvimas gamtoje. Meditacija po medžiu, pasivaikščiojimas po pievą ar mišką, pasėdėjimas prie upės ar tiesiog namuose laikomas kristalas, kurį vis palaiko rankose, padeda Taurams nutiesti tiltą į nuostabų gebėjimą – intuiciją.

DVYNIAI

Šio Zodiako atstovai pasikliauja logika. Pagal ją reguliuoja savo gyvenimą. Remiasi tik tuo, ką galima pagrįsti, įrodyti protu. Ko jie nežino, kad intuicija yra aukščiau proto, tik ji turi savus dėsnius, kurie, žvelgiant iš logikų taško, kartais atrodo nelogiški. Štai kodėl Dvyniai automatiškai nuojautą atmeta. Jie yra smalsūs žmonės, turėtų būti atviresni, priimti naujus pažinimo būdus ir kitokias patirtis, net jei jų kol kas negali patikrinti ar įrodyti.

VĖŽYS

Gimusieji po Vėžio ženklu priklauso Vandens stichijai. Vanduo ezoterikoje paprastai simbolizuoja intuiciją. Zodiake yra trys Vandens elementui priskiriami ženklai, manoma, kad Vėžys intuicija pasikliauja labiausiai. Jam tereikia užsimerkti, nurimti, nutildyti protą, panerti į nuojautos gelmes, ir atsakymas ateina pats. Kaip jau rašėme pradžioje, kol nesi įpratęs įsiklausyti į save, gali būti sunku gautą žinią suprasti, bet pamažu to išmokstama. Kuo dažniau pasikliaujate intuicija, tuo greičiau ir lengviau iššifruojate jums siunčiamas jos žinutes.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA