REKLAMA

Kokia kylanti deivė slypi jumyse

REKLAMA

Ascendentas, vadinamasis kylantis ženklas, yra „veidas“, kurį rodome pasauliui ir per kurį žmonės mus pažįsta ir priima. Jeigu dar nežinote savo gimimo metu dangaus skliauto Rytuose iškilusio Zodiako, jį atrasite, naudodami nemokamas skaičiuokles (interneto paieškos sistemoje įveskite ascendant calculator).

Daugumą astrologinių ženklų valdo vyriškos lyties dievybės. Tokias jiems priskyrė pirmieji astrologai vyrai, tačiau dabar atsiranda ir moteriškąją ženklo pusę paaiškinančių dievybių. Deivių energija, kuria, priklausomai nuo mūsų Zodiako ženklo, esame apdovanoti, į aplinką skleidžia žinią apie mus. Ji atsakinga už tai, kaip pirmąkart sutikti žmonės mus pamato, pajaučia, kaip mus priima.

Avino ascendentas – Frėja. Norvegų mitologijoje dievybė Freyja siejama su meile, seksualumu, vaisingumu, grožiu, auksu, bet taip pat – karu ir mirtimi. Tai karinga deivė, kovingoji skandinavų princesė. Į mūšį ji vykdavo apsupta valkirijų, žemesnio rango deivių. Ji visada atrodo pritrenkiamai. Frėja yra moteriškos stiprybės įsikūnijimas. Ji žino, kada ir kur brėžti ribas pasaulyje ir savyje. Frėja jums, gimusiems jos valdžioje, meta iššūkį – valdyti impulsyvumą, stiprinti gebėjimą išlaikyti pusiausvyrą ir gilinti strateginius gebėjimus. Ši dievybė teigia, kad ribos yra svarbios, bet nemanykite, kad vienintelė jūsų užduotis pasaulyje – jas laužyti. Reaguokite ne impulsyviai, o apgalvodami kiekvieną judesį ir žodį – štai tokią dovaną jums siūlo Frėja.

Tauro ascendentas – Afroditė. Tauro ženklą valdo Veneros planeta, gavusi vardą pagal romėniškąją meilės deivę. Jos graikiškasis atitikmuo yra Afroditė. Jeigu jūsų ascendentas yra šios deivės galios teritorijoje, turėsite išmokti mėgautis visomis juslėmis ir visais įmanomais malonumais. Afroditė jums žada laimę meilėje ir piniguose. Jos dėka taip mylėsite muziką, meną, kad dažnai ir profesiją siesite su šiomis sritimis. Afroditės globojami žmonės, nors ir viliojami malonumais, jei susitelkia į tikslą, dirba atkakliai ir sunkiai, kol jį pasiekia. Tai vis Afroditė laimina jus, kad po sunkių darbų sulauktumėte pasitenkinimo ir sėkmės.

Dvynių ascendentas – Brigit. Dvynių ženklą, žinome, valdo Merkurijus, o Brigit yra moteriškoji šio Zodiako valdovo pusė. Pagoniškoji keltų deivė globoja poeziją, kultūrą, mokymąsi ir gydytojus. Dvyniai yra siejami su komunikacija, Brigit – su gebėjimu pasakoti. Ji legendiniam magui Merlinui siuntė regėjimus. Ji taip pat skatina savo globotinius išnaudoti jiems skirtą potencialą. Brigit galią jie pajaučia, kai žodžiai ima lietis nenutrūkstamu srautu, žodiniu ar rašytiniu. Tai yra keltų deivės dovana jums.

REKLAMA

Vėžio ascendentas – Izidė. Gimę su šiuo kylančiu ženklu gali kliautis viena svarbiausių egiptiečių dievybių. Ši moteris mokė malti grūdus, apdirbti linus ir austi, ji taip pat globojo vedybas. Daug kur Izidė vaizduojama su sūnumi Horu, tai primena krikščioniškąją madoną su kūdikiu. Izidė atspindi daugelį Vėžiui priskiriamų bruožų – maitinimą, rūpinimąsi, motinystę. Ši deivė globojo derlingas Egipto lygumas, kurios maitino šalies gyventojus. Graikai ir romėnai ją garbino kaip kelionių deivę. Dauguma astrologų pamiršta šią svarbią (kelionės, atradimai) Izidės globojamą sritį. Nenustebkite, jei esate Vėžio ascendentas, kad visiškai nesate ramus, vis nenustygstate vietoje. Izidė jus skatina tyrinėti ir keliauti, bet niekas už jus geriau nežino, kaip smagu po klajonių sugrįžti į savus namus.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA