REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (03 09–15 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Šią savaitę į aplinką skleisite karštas seksualines bangas. Visa bėda, kad aistros bus šimtas procentų, o proto – nulis. Tai reiškia ne tik karštus įvykius lovoje, bet ir ne mažiau aršius kivirčus, jei nesusiturėsite ir ginčysitės su mylimuoju. Astrologai jums pataria sportuoti, o aktyvuoliams – didinti fizinius krūvius, taip išliesite energijos perteklių, nurimsite ir bus lengviau suvaldyti emocijas. Antradienis bus labai romantiška diena, o visos kitos gali virsti gana pavojingomis, jeigu nesugebėsite susivaldyti.

Tauras. Atrodys, kad visi aplink jus kraustosi iš proto, kai patys sugebate išlaikyti ramybę ir su nuostaba stebite šitą visuotinį pamišimą. Jūsų meilės reikalai greičiausiai irgi vystysis saugioje zonoje, toli nuo pykčio ir įtampos. Be to, žvaigždės suteiks jums užnugarį, skatins daugiau bendrauti ir sulaukti palankaus priėmimo. Ketvirtadienį, pasižiūrėję į užrašinę, galite neberasti laisvo laiko susitikimams. Tiek daug norinčiųjų su jumis pabūti! Šeštadienį, jei esate įsipareigoję, turėsite su partneriu peržiūrėti finansinę padėtį. Sutvarkykite piniginius reikalus laiku, tada jie nekels galvos skausmo.

Dvyniai. Šiomis dienomis gali atrodyti, kad jūsų asmeninis gyvenimas atšalo, virto ledo gabalu. Tačiau su draugais reikalai klostysis geriau. Bent vienas draugas gali ateiti pas jus pasiguosti dėl meilės. Galite išgirsti apie smurtą namuose ar manipuliuoti ir persekioti linkusį partnerį. Pasistenkite paremti, palaikyti, suteikti informacijos, kur ieškoti teisinės ar psichologinės pagalbos, bet nesiimkite advokato ar teisėjo vaidmens. Tegu tuo užsiima profesionalai.

Vėžys. Romantikai šią savaitę Vėžiams neliks laiko. Greičiausiai būsite užsiėmę gaisrų gesinimu darbe, todėl mažiau dėmesio skirsite mylimiems žmonėms. Jeigu esate įsipareigoję, su partneriu galite įsivelti į smarkų ginčą trečiadienį. Padarykite viską, ką galite, kad tai neperžengtų įprastų ginčo ribų ir nevirstų brutaliu smurtu.

REKLAMA

Liūtas. Šią savaitę galbūt nutarsite sustoti ir geriau apmąstyti, kas vyksta jūsų meilės reikaluose. Saturnas, didysis kosminis mokytojas, jūsų ženkle nuo šeštadienio ims judėti atgal. Retrogradinis judėjimas truks keletą mėnesių. Tai puikus metas persvarstyti, kas jums svarbu širdies reikaluose, ko tikitės iš santykių ir partnerio. Svarbiausia – neskubėkite ir analizuokite, revizuokite meilės sritį pamažu.

Mergelė. Ketvirtadienį į jūsų astrologinio būsto Santykių sektorių įeis komunikacijos planeta Merkurijus. Čia jis išliks iki kovo 30 dienos. Šis laikotarpis palankus kalbėtis su mylimaisiais, gerinti tarpusavio bendravimą. Jūsų partneris ne tik girdės, ką sakote, iš tikrųjų jūsų klausysis ir stengsis suprasti. Jeigu turite kartu priimti svarbų sprendimą, dabar tam ypač geras laikas.

Svarstyklės. Šiomis dienomis jūsų asmeninis gyvenimas bus kupinas įtampos. Antradienį su partneriu mėgausitės aistringu seksu, tačiau malonumas greičiausiai bus trumpas. Kai kurios Svarstyklių poros vengia spręsti rimtą problemą, dabar jos nebepavyks stumti į užribį, teks ištempti į centrą ir ją spręsti. Šią savaitę jūsų porai tinka užrašas „Atsargiai! Gali sprogti!” Taigi, žinodami, kad turėsite reikalą su sprogiais mišiniais, elkitės super rūpestingai ir super atidžiai.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA