REKLAMA

Juodas penktadienis jūsų piniginei

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Pavojus pinigams kils penktadienį, kovo tryliktą dieną, kurią ir taip supa prietarai. Kodėl pavojaus varpais skambina astrologai?

Tądien Merkurijus įeina į Žuvų ženklą, kuriam būdingos fantazijos ir atotrūkis nuo realybės. Nieko tokio, jei mėgstame pasvajoti, bet geriau fantazijų neįsileisti į finansų sritį. Tai gali sukelti asmeninę ar šeimos katastrofą. Merkurijus Žuvyse sustiprins intuiciją, tačiau atjungs protą, suvilios galimybe užsidirbti aukso kalnus.

Kovo 13 dieną, penktadienį, danguje galima sprogi jungtis tarp Urano ir Plutono. Šios planetos sukels kritinį vidinį poreikį ištrūkti iš įprastos aplinkos, gyvenimo ritmo, įpročių. Nors to labai norėsime, įsikibę laikysimės seno. Marsas skatins šią prieštarą, todėl vienaip galvosime, kitaip elgsimės. Svarbu bus tik mano norai (ego), o žmonija tegu eina po velnių.

Tačiau šiame apsiniaukusiame danguje pasirodys prošvaistė, kelias iš sunkios finansinės situacijos. Mėnulis Šaulyje sudarys palankią jungtį su gerovės planeta Jupiteriu. Laimės tikėjimas savimi, gyvenimu ir ateitimi.

REKLAMA

AVINAS
Jūsų galva – pats geriausias jūsų patarėjas

Iš esmės Avino ženklo atstovai moka elgtis su pinigais. Už darbą geba išsireikalauti tinkamą atlygį. Moka dalytis, kai reikia. Taupymas – viena silpniausių grandžių jų finansiniuose reikaluose. Jie tai daro, tik kai būna priversti.

Pavojus. Kritiškasis Merkurijus iškreips realybės vaizdą. Jausitės užtikrintai, skaičiuosite įplaukas, kurių tikitės ateityje. Venera ir Marsas, besisvečiuojantys jūsų ženkle, skatins imtis didelių projektų, kurių jums iš tiesų šiuo metu visai nereikia. Euro krizė jūsų nejaudina, nes kol kas nepalietė jūsų asmeninės sąskaitos, todėl ją ignoruojate.

Galimybė jo išvengti. Kasdieniame gyvenime vadovaukitės ne prognozėmis ar ateities planais, o blaiviu protu. Venkite spontaniškumo, kai reikalas lies pinigus. Nepasiduokite kitų fantazijoms ir pažadams. Įsiklausykite tik į tai, ką sako jūsų užsispyrusi galva. Urano padėtis dabar jums nepalanki, ši planeta gali gundyti reaguoti neapgalvotai. Nesileiskite gąsdinami blogų naujienų, bet ir nenutrūkite nuo sveiko proto pavadėlio: „Ai, atsibodo tos krizės, nusipirksiu ką noriu ir kiek noriu, nesvarbu, kas bus paskui.“

TAURAS
Pasitikėjimas savimi išgelbės nuo krizės

Mokate palaikyti santykius su pinigais. Su jais elgiatės protingai, atsargiai, rūpestingai, vengiate švaistyti į kairę ir dešinę. Visada žinote, kur laikyti pinigus, kad jie būtų saugūs.

Pavojus. Merkurijus jus veiks tiesiogiai, sudarys palankų jūsų ženklui aspektą. Paaštrės jūsų nuojautos, susijusios su pinigais. Nesvarbu, kas ką sakys, jūs žinosite, kaip elgtis tinkamiausia ir saugiausia. Tačiau juodasis penktadienis jus irgi gali kliudyti, jei klausysite apsimetėlių, melagingų patarėjų ir avantiūristų. Nesileiskite įtraukiami į veiklą, kuria netikite, kuri jums atrodo pernelyg nereali, kad ir ką jums už tai žadėtų.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA