REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (03 16-22 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Šią savaitę galite įsivelti į galutinį ginčą su mylimu žmogumi, šis garantuotai pakeis jūsų santykių kraštovaizdį negrįžtamai. Jei kažkas rimto atsitiks jūsų gyvenime, atminkite, to reikia jums, viskas vyksta dėl jūsų gerovės, nors pokyčiai dažniau sukelia priešingus jausmus. Penktadienį vyksiantis Saulės užtemimas vienišiams gali atnešti visai naudingų galimybių. Įsipareigojusiems ši diena bus proga susitaikyti, palepinti vienas kitą.

Tauras. Esate patrauklūs ir tai žinote. Šį antradienį Venera, Tauro valdovė, įeis į jūsų ženklą ir ten prabus iki balandžio 11 dienos. Padidės pasitikėjimas savimi, stipriau trauksite prie savęs priešingos lyties atstovus, o tai padės gerinti reikalus meilės fronte. Šiuo laikotarpiu lengviau žavėsite aplinkinius, net specialiai dėl to nesistengdami. Šis metas tinkamas keisti išvaizdą ar ją dailinti ir „stailinti“. Tik nepamirškite savo kerinčios šypsenos, ją nutaikykite į jums patinkantį asmenį. Labai maža tikimybė, kad kažkas sugebės jai atsispirti.

Dvyniai. Meilės reikalus ypač saugosite nuo aplinkinių akių. Galbūt su mylimu žmogumi sieksite kuo daugiau laiko praleisti dviese, atsiskyrus nuo išorinio pasaulio chaoso. Iš tiesų tai puikus laikas susiorganizuoti pabėgimą iš kasdienybės, pasislėpti ramioje vietoje, pailsėti ir atsigauti. Visai gera idėja būtų kartu pasilepinti SPA kurorte. Nuo antradienio iki balandžio 11 dienos turėsite galimybę atgaivinti sielą ir santykius. Išnaudokite šį laikotarpį tinkamai.

Vėžys. Šią savaitę pagyvės jūsų visuomeninis gyvenimas. Tai pasiūlys ne vieną galimybę patirti ir romantiškų akimirkų, net tik smagiai bendrauti su draugais ir pažįstamais. Vienišiai turėtų paprašyti draugų, kad supažindintų su laisvais jiems žinomais ir galbūt jums į porą tinkančiais asmenimis. Negali žinoti, gal ims ir įvyks trumpasis jungimas? Žvaigždės sako, kad būtent šitaip surengtas pasimatymas šiuo metu jums būtų supersėkmingas. Galimas ir kitas variantas, kad romantiškus jausmus pajausite senam draugui.

REKLAMA

Liūtas. Asmeniniame, intymiame gyvenime tikėkitės gerų pokyčių. Po penktadienio gerai jausitės, būdami su partneriu dalysitės slapčiausiomis fantazijomis. Nebijokite, kad jis ar ji gali dėl to jus smerkti. Greičiausiai bus priešingai, partneriui palengvės, kad gali būti su jumis atviras ir atskleisti savo seksualines vizijas. Tokie atviravimai tik sustiprins ryšį, o ne kels jam grėsmę, kaip manėte anksčiau.

Mergelė. Vienišiai nuo antradienio iki balandžio 11 dienos turi didelių šansų sutikti ypatingą žmogų, kuris prikaustys jų dėmesį. Veikiau dėl to, kad labiau skirsis nuo jūsų, nei bus panašus. Jis ar ji gali būti atkeliavę iš kito pasaulio krašto, kilę iš jums nežinomos kultūrinės aplinkos ar išpažinti kitokią nei jūsų religiją, vadovautis jums neįprasta gyvenimo filosofija. Jeigu turite porą, tikėkitės gerų poslinkių santykiuose po penktadienio. Jūsų ryšys tik gilės ir stiprės.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA