REKLAMA

Nesutramdote augintinių? Pasidomėkite jų Zodiaku

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Žvaigždės veikia ne tik jus. Pasirodo, Zodiako ženklas turi įtakos jūsų šuns ar katės būdui.

Tikimės, šis naminių gyvūnų horoskopas padės geriau suprasti savo keturkojus draugus.

AVINAS

Po Avino ženklu gimę šunys ar katės nuolatos trykšta energija. Jiems patinka dėmesys, glamonės ir pagyrimai, todėl nesitikėkite iš jų kuklumo. Tiesą sakant, lėtesnio charakterio savininkams namuose gali tapti ankšta. Avino ženklo augintiniai yra staigaus būdo, gali pirmi pradėti peštynes su kitais gyvūnais. Verčiau jų nebarti viešumoje, prie kitų gyvūnų ir žmonių, bet niekada nepamirškite pagirti gero jų elgesio ir apdovanokite skanėstu. Neduokite naminiams gyvūnams „žmonių maisto“, nes jiems labai patiks, tačiau gausiai prieskonių turintis maistas kenks jų sveikatai. Po Avino ženklo gimusius augintinius sunku priversti paklusti, jie nenoriai pasiduoda dresūrai. Būtinas atkaklumas ir nuolatinis kartojamas. 

REKLAMA

TAURAS

Po Tauro ženklu gimę šunys ir katės paprastai yra ramūs ir pasyvūs. Tačiau pasisaugoti teks tiems, kurie ims juos provokuoti. Geruoju tai nesibaigs. Tauro ženklo atstovai yra atkaklūs ir niekada nepasiduoda. Jie atsargiai priima naujus žmones. Jeigu jiems patinkate, tapsite draugais visam gyvenimui. Šie Tauro globojami šunys ir katės labai mėgsta gryną orą, bet dažnai žaidimus išmaino į saldų miegą. Jie mėgsta skaniai pavalgyti, gali priaugti svorio, jei šeimininkai pataikaus jų norams. Tauro ženklo gyvūnai yra labai savininkiški, todėl aršiai saugos ir gins savo maistą ir žaislus.

DVYNIAI

Šunys ir katės, gimę po Dvynių ženklu, yra smalsūs, draugiški ir judrūs. Šunys mėgs paloti. Jie labai liūdės būdami vieni, todėl geriausia jiems iškart įtaisyti žaidimų draugą, įsigyti du gyvūnus. Dvynių ženklo atstovai greitai mokosi ir lengvai pasiduoda dresūrai. Visada laikykite duris uždarytas, kitaip šie smalsuoliai netruks išlėkti į kiemą ieškoti draugų. Jie greitai susidraugauja su kitais gyvūnais ir žmonėmis. Paprastai jie neturi favoritų, tiesiog mėgsta bendrauti su visais.

VĖŽYS

Po Vėžio ženklu gimę šunys ir katės yra jautrūs ir greitai nusimena. Jiems nepatinka triukšmas ir riksmai. Juos greitai suerzina kiti gyvūnai, todėl mieliau laiką leidžia savo guolyje ar pamėgtose vietelėse bute, name ar nuosavame kieme. Jei namuose turite svečių ar į juos atsikėlė naujas žmogus, gyvūnas gali ilgai slapstytis, išlįs ir ims bendrauti tik tada, kai prie jo / jų pripras. Vėžio Zodiako augintiniams nepatinka dalytis dėmesiu su kitais gyvūnais, jie taip pat nemėgsta būti ilgam palikti vieni. Už tai gali nuniokoti namus, tai bus jų kerštas.

LIŪTAS

Po savo karalystę jie vaikšto išdidžiai iškėlę galvas. Aišku, kas šiuose namuose yra karalius ar karalienė. Po Liūto ženklu gimę augintiniai mėgsta tyrinėti aplinką, leistis į atradimus taip toli, kiek jiems leisite. Šie šunys ir katės yra lyderiai iš prigimties, jiems įprasta turėti pasekėjų (arba sekiotojų), todėl pasirūpinkite, kad ji turėtų galimybę bendrauti ir susirinkti savo svitą. Liūto globojami gyvūnai mėgsta vaikus. Jie yra tikri gynėjai, saugo savo šeimininkus. Paprastai Liūtų augintinių atmintis būna labai gera, jie įsimena visus gerus ir blogus šeimininkų darbus. Jei gerai su jais elgsitės, bus ištikimiausi jūsų draugai.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA