REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (03 23–29)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Su mylimuoju šią savaitę pasidalykite slapčiausiais finansiniais planais. Jis ar ji juos greičiausiai parems, įkvėps jus ir skatins pradėti juos realizuoti. Penktadienį nuo mylimo žmogaus galite sulaukti prabangios dovanos. Ir patiems knietės išleisti didelę sumą pinigų, kad suteiktumėte džiaugsmo mylimajam ar mylimajai. Pirmyn, jei tikrai galite sau leisti.

Tauras. Šią savaitę asmeninis ir visuomeninis gyvenimas susipins. Jums tai patiks. Jeigu turite partnerį, jis gali su jūsų bendraminčiais ar draugais bendrauti taip, kad turėsite sau įsižnybti, netikėsite, kad galite taip gerai su jais sutarti, ypač jei praeityje jie vieni kitų atžvilgiu laikėsi šaltokai. Mėgaukitės taika ir ramybe.

Dvyniai. Skirkite laiko pokalbiui su mylimuoju, pasidalykite mintimis apie savo karjerą, ko trokštate, siekiate ir norite pasiekti. Greičiausiai sulauksite palaikymo, partneris tikės jūsų galimybėmis ir jus įkvėps veikti. Tai sustiprins jūsų pasitikėjimą savimi. Jis ar ji gal net padės susikurti veiklos planą, kad efektyviau judėtumėte į priekį.

Vėžys. Su mylimu žmogumi galite darbuotis prie širdžiai mielo projekto. Jis gali būti susijęs su viešumu, tiesiogine transliacija, žiniasklaida ir socialiniais tinklais. Žodžiu, su tuo, kas padės norimą žinią skleisti plačiai ir toli. Tai gali būti ir labdaringas ar socialinis projektas, kuris sulauks visuomenės dėmesio ir palaikymo. Nuostabu!

REKLAMA

Liūtas. Šią savaitę jūsų mylimas žmogus stebins dosnumu. Greičiausiai pinigus jis  ar ji skirs jūsų verslui paremti ar padėti įgyvendinti sumanymą. Jeigu turėjote abejonių, dabar jausitės įsipareigoję tęsti, ką pradėjote. Iki savaitės pabaigos jus apniks abejonės, svarstysite, o kas slypi už jo ar jos dosnumo, kokie yra tikrieji motyvai. Nieko blogo, tiesiog žinoti jums bus svarbu.

Mergelė. Santykiai teiks džiaugsmo. Jūsų partneris ypač jus palaikys visose jūsų veiklose. Šią savaitę pajausite, kad jus siejantis ryšys yra stiprus. Galbūt nuspręsite užsisakyti svajonių atostogas tolimoje, egzotinėje šalyje. Iš tiesų ši kelionė gali būti labai sėkminga. Net neabejokite, investuokite į savo santykių pasaką.

Svarstyklės. Šią savaitę galimas tarnybinis romanas. Nors jums atrodys, kad atradote artimą sielą, vienas iš jūsų draugų tam labai priešinsis ir su jumis nesutiks. Manys, kad išsikraustėte iš proto, pradėdami santykius su kolega. Greičiausiai jo ar jos prieštaravimai ir iškelti klausimai privers jus apsvarstyti situaciją, kodėl į ją veliatės, kam jums to reikia. Protas gali įvilioti jus į spąstus. Klausykite širdies.

Skorpionas. Meilė tvyro ore. Su partneriu jausitės lyg devintame danguje. Tai vis dėl Veneros, meilės planetos, kelionės jūsų astrologinio būsto Tikros meilės sektoriumi. Šią savaitę Venera susitiks su Neptūnu, besąlygiškos meilės planeta. Tai sukurs sąlygas patirti pasakiškai gražią meilę, apie kokią seniai svajojote. Džiaukitės kiekviena akimirka.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA