REKLAMA

Pavasario silpnybės: kaip įveikti nuovargį

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Besikeičiantis metų laikas reiškia kintantį šviesos kiekį ir temperatūras aplinkoje. Prie viso to organizmui būtina prisitaikyti ir tai tikrai nevyksta akimirksniu, lyg pirštais spragtelėjus. Dar pridėkime kintančią hormonų pusiausvyrą, vitaminų trūkumą ir suprasime, kodėl taip sunku sveikinti pavasarį, kodėl taip trūksta jėgų ir energijos.

Štai taip pavasarinį nuovargį aiškina medikai, o ką gali apie tai pasakyti psichologinės astrologijos atstovai? Pavasaris prasideda su lygiadieniu ir Saulės įžengimu į Avino ženklą. Tikruosius naujus metus gamtoje pradedame su Avino Zodiaką valdančiu Marsu, veiksmo, kovos ir seksualinio pajėgumo planeta. Šio dangaus kūno energija stipri, tokios ir reikia, kad pažadintų užmigusią gamtą, smarkiai stumtelėtų ją į priekį.

Tamsiuoju ir lėtuoju metų laiku užmigusius žmones šitoks gyvybingumo ir energijos pliūpsnis išgąsdina. Jų organizmas reaguoja priešingai: ne puola į priekį visu pajėgumu, o tarsi sustingsta, tokius žmones apima nuovargis ir silpnumas. Kaip į šiuos pokyčius reaguoja Zodiako ženklai?

Avinas. Pavasaris! Pagaliau galima įkvėpti pilna krūtine. Tamsa, snaudulys ir tingulys dings iš horizonto, veiksmas prasideda! Į pavasarį Avinas reaguoja daug stipriau nei kiti Zodiako ženklai. Tai yra jų metas, tai jų valdovo Marso laikas, tačiau kai kuriuos Avinus išgąsdina stipri, staigi ir galinga energijos banga. Jei vaikystėje baudė už lakstymą, triukšmavimą ir kitokius judrius būdus atsikratyti energijos pertekliaus, suaugę Avinai gali pasąmoningai baimintis šio meto, tarsi jausti kaltę, kad gali daugiau nei kiti.

REKLAMA

Pirmiausia reikėtų suvokti savo organizmo galias, įvertinti jo pajėgumus. Jei pavasarinio silpnumo priežastys – psichologinės, reikėtų suprasti, kad dabar nebesate vaikai, galite patys reguliuoti, kur ir kaip panaudoti energijos perteklių. Gal vieni rinksis ramesnę veiklą, pasivaikščiojimą ar darbą sode, o kiti parengs rimtą ir ambicingą sporto planą.

Tauras. Šio ženklo atstovai yra jausmingi iš prigimties, jiems Venera dovanoja gebėjimą visais kūno pojūčiais jausti šį pasaulį ir tuo mėgautis. Būtent Taurų-vaikų juslingumą labai energingai reguliuoja ar siekia užgniaužti suaugusieji. Kai gamta deda šuolį į priekį, kai joje pulsuoja tokia stipri gyvybės energija, Taurai gali jaustis labiausiai jos prislėgti ir vos pašliaužti iš nuovargio. Kuo jie jautresni, tuo stipriau dirginami visi jų pojūčiai. Nieko tame nėra blogo, tik reikėtų būti atidesniems sau, tai yra leisti sau žiūrėti, klausyti, uosti, liesti, ragauti, leisti aistrai busti kūne ritmingai. Tai yra stengtis dozuoti priimamus kiekius, o ne būti iš kojų išverstiems stiprios pokyčių bangos.

Dvyniai. Pavasarį, kaip ir bet kokį kitą pasikeitimą, po Dvynių ženklu gimusieji dažniausiai priima pozityviai. Jų stichija yra Oras, o šis keičiantis metų laikams tiesiog virpa, vibruoja. Gamtoje daugėja šilumos ir šviesos, o tai Dvynių organizmą skatina veikti nauju, greitesniu ir energingesniu režimu. Dauguma šiuo metų laiku pajunta jėgų ir jausmų antplūdį. Jie rečiau kenčia nuo pavasarinio išsekimo ir nuovargio. Aišku, jeigu per žiemą „neprisidirbo“ ir nenualino organizmo.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA