REKLAMA

Balandžio mėnesio horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Antras 2015-ųjų pavasario mėnuo nebus geriausias daugumai Zodiako ženklų. Kai kurių laukia nusivylimai, kiti gali susidurti su rimtomis finansinėmis problemomis ar įklimpti į santykių su antrąja puse krizę.

Tokią situaciją sukurs nepalanki Saulės ir Plutono padėtis, galinti sustiprinti neigiamų energijų poveikį. Šios planetos juk yra antagonistės.

Žmonėms patartina balandžio mėnesį ypač kruopščiai saugoti sveikatą ir finansus. Santykiai su draugais turės daugiau šansų pašlyti nei su giminėmis.

Gera žinia: visi Zodiako ženklai turės globėjus, kurie apsaugos juos nuo didelių bėdų. Vandens ir Žemės ženklus globos Mėnulis, kuris sugers didžiąją dalį neigiamos Saulės energijos, todėl šie ženklai net gali pasiekti nemažų laimėjimų.

REKLAMA

Ugnies ženklus globos Merkurijus, palaikantis diplomatijos, verslo ir finansines sritis. Oro ženklus saugos Neptūnas, žemės ir dangaus vandenų valdovas. Jis bus ypač naudingas ir palankus tiems, kurių darbas susijęs su kelionėmis ar nuolatiniu judėjimu.

AVINAS

Balandžio mėnuo Avinui bus palankus tuo, kad suteiks šansų įgyvendinti jo planus ir troškimus. Šis mėnuo bus kupinas netikėtų įvykių. Permainos laukia ir profesinėje srityje, ir socialinėje aplinkoje. Avinas galės uždirbti papildomų pajamų. Artimieji ir draugai pradžiugins jį. Toks dėmesys Aviną skatins siekti naujų laimėjimų savo veiklos srityje.

Palankios balandžio dienos: 1, 5, 13, 16, 18, 20, 30.

Nepalankios balandžio dienos: 2 ir 8.

TAURAS

Tauro ženklo balandį laukia sunkumai ir išbandymai. Jam sunkiai seksis rasti bendrą kalbą su aplinkiniais. Didelė konfliktų ir nesusipratimų tikimybė. Taurui teks ne kartą gailėtis dėl išsprūdusių netinkamų žodžių ar neapgalvotų veiksmų. Gali kilti santykių su artimaisiais krizė. Jam patartina sąmoningai stengtis nesikarščiuoti, būti atlaidesniam ir švelnesniam su šeimos nariais, ypač su antrąja puse. Nekontroliuojamos jo emocijos gali smarkiai pakenkti ir pridaryti bėdų.

Palankios balandžio dienos: 1, 8, 12, 14, 19.

Nepalankios balandžio dienos: 2, 18, 21, 22, 25, 29.

DVYNIAI

Balandžio mėnuo Dvyniams bus puikus pasilinksminimų ir poilsio metas. Jie pagaliau galės skirti pakankamai laiko ir dėmesio artimiesiems ir brangiausiems draugams. Santykiai su gyvenimo partneriu ar mylimu žmogumi klostysis palankiai. Darbe Dvyniai gali tikėtis papildomų pajamų arba premijos, tačiau nepavyks išvengti ir papildomo krūvio bei sunkumų.

Dvyniams rekomenduojama daugiau dėmesio skirti artimiesiems, išklausyti antrąją pusę ir nešvaistyti tuščiai pinigų. Ne pirmo būtinumo pirkinius verčiau atidėti vėlesniam laikui.

Palankios balandžio dienos: 1, 3, 5, 6, 8, 9, 13, 15, 19, 20, 22, 23, 25, 27.

Nepalankios balandžio dienos: 2 ir 4.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA