REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (03 30–04 05)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Šeštadienį (04 04) vyks Mėnulio užtemimas. Jis gali tapti įsimintinas jums ir žmogui, kuris jums labai svarbus. Jeigu pastaruoju metu reikalai klostėsi ne itin sklandžiai, dabar tinkamas laikas griebti jautį už ragų ir tempti problemas į dienos šviesą. Bet koks bandymas jų išvengti veiks prieš jus, taps vis didėjančiu plyšiu tarp jūsų. Jeigu norite tęsti santykius, turėsite eiti į kompromisus. Labai atsargiai rinkitės mūšius, apsvarstykite, dėl ko verta kariauti, o dėl ko geriau nusileisti.

Tauras. Širdies reikalai šią savaitę bus labai malonūs. Pirmadienį su mylimu žmogumi turėsite galimybę įsitikinti, kad meilė nugali viską. Jei norite atskleisti savo sielos gelmes, kokie iš tikrųjų esate, tikėkitės tik geriausių to pasekmių. Antradienį Marsas įeis į Tauro ženklą, todėl kitiems atrodysite labai patrauklūs, jie negalės jums atsispirti. Taip bus iki gegužės 11 dienos. Šiuo laikotarpiu galite užkariauti, ką tik norite.

Dvyniai. Šią savaitę jums bus svarbiausia asmeninius dalykus laikyti po devyniais užraktais. Kodėl? Manote, kad aplinkiniai jus smerks ar mėgins atkalbėti? Galbūt vėl pradėjote susitikinėti su buvusiu partneriu? Tikriausiai intuityviai jaučiate, kad artimieji ir draugai aršiai tam priešintųsi ir jūsų sprendimo nepalaikytų? Štai kodėl tylite ir slapukaujate. Kad ir kas vyktų jūsų gyvenime, šeštadienį tikėtinas griausmingas sprogimas.

Vėžys. Esate taip užsiėmę, tiek daug veiklos, kad jums reikia asmeninio pagalbininko, kuris organizuotų susitikimus? Laimei, šis veiksmo kupinas laikotarpis nevaro jums streso, kaip tik teikia daug džiaugsmo. Jeigu turite partnerį, pirmadienį su juo apsilankysite įdomiame ir smagiame renginyje. Šeštadienį ginčas namuose gali kiek suardyti taiką ir ramybę. Neleiskite smulkmenoms griauti tai, ką sukūrėte. 

REKLAMA

Liūtas. Nemalonus, bet būtinas pokalbis su mylimu žmogumi. Štai kas laukia jūsų šią savaitę. Būtų gerai, kad jis įvyktų ir nemėgintumėte jo vėl atidėti. Tarkime, galbūt planuojate tuoktis, bet vis nedrįsote pasakyti apie vedybų sutartį. Jos norite, bet jums nesmagu apie tai pranešti mylimam žmogui. Turėtumėte tai padaryti labai delikačiai, nes pokalbis gali virsti audra ar skaudžiu nesusipratimu. Kad ir kokia būtų pokalbio tema, svarbu kalbėtis, o ne slėptis po pernykščiais lapais.

Mergelė. Meilės reikalai šią savaitę bus gana pozityvūs. Pirmadienį su jums svarbiu žmogumi galbūt nuspręsite suplanuoti svajonių atostogas į šalį, kurią seniai svajojote kartu aplankyti. Visai įmanomas ir kitas variantas, galbūt su mylimu asmeniu nuspręsite užsiimti kažkokia jus praturtinančia dvasine ar kita tobulinančia veikla, kuri sustiprins jūsų ryšį.

Svarstyklės. Jums paruoštas visas malonumų repertuaras šią savaitę. Pirmadienį numatomas jausmingas ir romantiškas pasibuvimas su jums svarbiu žmogumi. Tikėsite tuo ar ne, savaitei įsibėgėjant, reikalai tik gerės. Antradienį seksualusis Marsas įeis į jūsų astrologinio būsto Intymumo sektorių, ten pasiliks iki gegužės 11 dienos. Susijungimas su partneriu fiziškai jus sujungs ir dvasiniame lygmenyje.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA