REKLAMA

Balandžio prognozė Rytų Zodiako ženklams

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Kas tuoj ims ir sprogs nuo emocijų? Šį mėnesį geriau daryti viską, kad to nenutiktų. Suvaldykite jausmus, sumažinkite veiklos tempą. Skirkite laiko apmąstyti, kas vyksta, atsirinkti, kas jums tinka, o kas ne.

Žodžiu, balandžio mėnesį patartina pasitelkti ramybę ir kantrybę, tai padės sulaukti sėkmės visose srityse. Kontroliuokite, ką sakote, nes neapgalvoti žodžiai gali pridaryti jums žalos, susigadinsite reputaciją darbe. O, siekiant priešingos lyties dėmesio, neatsakingas plepėjimas irgi nepadės.

Bet… juk pavasaris, yra tiek malonių dalykų, kuriais galima užsiimti, ar ne?

Žiurkė
Tauri ramybė

REKLAMA

Šį mėnesį Žiurkės metais gimusiems reikės susilaikyti įvairiomis prasmėmis. Asmeniniame  gyvenime jie bus priversti įsigilinti į save, todėl mažiau dėmesio skirs aplinkiniams. Darbe patartina elgtis ramiau, tikslų siekti ne šuoliais, o mažais žingsniais. Bet koks nepamatuotas, nevaldomas elgesys, rizikingi veiksmai, pernelyg aukšti reikalavimai kitiems gali vėliau atsisukti prieš jus.

Jautis 
Daugiau drąsos

Jei ilgai galvojote apie permainas, dabar tinkamas laikas jų imtis. O štai meilės reikaluose jums prireiks daugiau drąsos, kad pasiektumėte, ko trokštate. Vienišiai turės progų būti pastebėti priešingos lyties atstovų, tik svarbu nesislėpti kitiems už nugarų. Darbe laukite nuostabių galimybių, pasiūlymų, nes jums pavyks atsidurti tinkamu laiku tinkamoje vietoje. Kruopštus ir atsakingas darbas jums garantuos ilgalaikę sėkmę ateityje.

Tigras
Laukti ir baigti

Balandį dar ne laikas pradėti ką nors nauja. Tiek darbo aplinkoje, tiek asmeniniame gyvenime reikalai sulėtės. Riziką mėgstantys Tigrai norės išsilaisvinti iš rutinos, raustis lauk iš užburto rato. Balandžio mėnesį to geriau nedarykite. Gerai pagalvokite prieš veikdami. Susitelkite į darbus ar dalykus, kuriuos būtina užbaigti. Tai dabar pati svarbiausia jūsų užduotis.

Kiškis
Tinkamas momentas

Šio ženklo atstovams balandis gali būti gana audringas. Jei ilgai dėl ko nors buvote nepatenkinti, verčiau nebeslėpkite to, nes bus vis sunkiau ir sunkiau tinkamai, adekvačiai reaguoti į susidariusią situaciją. Šis patarimas labiausiai galioja meilės reikaluose. O štai darbe, jei siekiate permainų, jums svarbu nutaikyti tinkamą momentą. Iki tol gerai apgalvokite veiksmų planą.

Drakonas
Atsargumas

Nauja meilė? Drakonai turėtų mokytis kantriai ir atidžiai žvelgti į tai, kas aplink juos vyksta. Ne viskas gali būti taip, kaip atrodo. Neapsigaukite, nesusiviliokite gražia pakuote. Užduokite tikslius klausimus, jie padės išvengti nemalonių netikėtumų. Drakonams taip pat nereikėtų pervertinti prestižo, siekio kitiems padaryti įspūdį. Verčiau protingai tvarkykitės su pinigais, neinvestuokite į dalykus, kurie gražiai atrodo (ar skamba), bet iš to gali išeiti šnipštas.

Gyvatė
Jokių plepalų

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA