REKLAMA

Balandžio meilės horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Balandžio pradžioje santykių reikalai įkais, bet nebūtinai ta prasme, kuria norėtumėte. Balandžio 4-ąją Mėnulio užtemimas vyks Svarstyklėse, į santykius orientuotame ženkle. Dar prisidės nepalankus Urano ir Plutono aspektas. Šis pažadins mumyse žvėrį, kuris siautėti ims ne bet kur, o namuose. Jis kels grėsmę santykiams.

Šiuo metu partneriai gali priimti sprendimą, kuris turės įtakos jų santykių ateičiai. Greičiausiai tas sprendimas nebus lengvas, be to, susikalbėti mėnesio pradžioje, ypač balandžio 7–8 dienomis, bus labai sunku, nes emocijos užgoš protą. Laimei, 11 mėnesio dieną Venera įeis į plepiuosius Dvynius, o tai padės abiem partneriams pamatyti jų poros perspektyvas.

Meilės ir harmonijos planeta Dvyniuose bus iki gegužės 7 dienos. Jeigu esate vieniši, žinokite, šis laikas tinkamas ieškoti antrosios pusės. Greičiausiai dabar jūsų dėmesį patrauks priešingos lyties atstovai, kurie sugebės stimuliuoti erotiškiausią jūsų kūno zoną – smegenis. Veikiai prarasite susidomėjimą asmeniu, jei jis nesugebės užmegzti ir palaikyti įdomaus pokalbio.

Dar įdomus Veneros Dvyniuose aspektas – gali atsirasti du kandidatai, kurie varžysis tarpusavyje, kad pelnytų jūsų dėmesį ir meilę.

REKLAMA

AVINAS
Santykių sprogdikliai

Jeigu turite porą, apie balandžio 4-ąją jūsų poroje reikalai gali susijaukti. Įtampą kels Mėnulio užtemimas, kuris vyks jūsų astrologinio būsto Partnerystės sektoriuje. Meilės reikaluose galimi sprogimai. Taip pat jausite spaudimą skubiai priimti tam tikrus sprendimus „dabar arba niekada“. Jeigu nesugebėsite (arba nenorėsite) atrasti abiem tinkamo varianto, santykiai tikrai gali imti sparčiai bjurti. Gera šio užtemimo žinia – Mėnulis skatins atsisakyti dalykų, kurie jums trukdo judėti į priekį, turėti santykius, kokių visada norėjote ir siekėte.

Balandžio 11 dieną meilės planeta Venera įeis į jūsų astrologinio būsto Komunikacijos sektorių ir ten pasiliks iki gegužės 7 dienos. Šiuo laikotarpiu bus lengva kalbėti apie tai, ko norite, ko jums reikia iš partnerio ir santykių. Išdrįskite pasakyti, kokie dalykai jums yra nepriimtini, dėl kurių esate linkę nutraukti ryšį. Taip pat verta sužinoti, ką apie šiuos klausimus mano jums svarbus žmogus, kur yra jo santykių Achilo kulnas, jautrioji vieta.

Jei esate vieniši, dabar geras laikas priimti brolių, seserų, pusbrolių ir pusseserių pasiūlymus nueiti į aklus pasimatymus. Kitas variantas, galite artimiau susipažinti su kaimynystėje gyvenančiu asmeniu, galbūt sutiksite žmogų, su kuriuo kažkada kartu mokėtės. Atpažinsite vienas kitą ir iš naujo atrasite, dabar jau suaugusius, kitokius. Apie balandžio 26 dieną jūsų skleidžiamos žavesio ir patrauklumo bangos taps apčiuopiamos, matomos, jaučiamos.

TAURAS
Nes jūs to verti

Jeigu įsipainiojote į tarnybinį romaną, apie balandžio 4 dieną situacija gali tapti kebli. Galbūt nuspręsite, kad šis romanas nevertas, kad juo rizikuotumėte karjera. Po balandžio 11-osios jūsų ženklą valdanti planeta Venera kliudys Tauro astrologinio būsto pajamų ir talentų sektorių. Kaip tai atsilieps meilės reikalams? Iki gegužės 7 dienos stipriai išaugs jūsų pasitikėjimas savimi, tai jums padės eiti ir siekti to, ko norite santykiuose. Tiesa yra tokia – šiuo laikotarpiu suvoksite, kad daug galite duoti kitiems. Tai stipriai padidins jūsų savivertę. Pasinaudokite šiuo pakilimu, kuklieji Tauriukai. Eikite ir pasiimkite, kas jums patinka, nes esate to verti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA